!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Gwiazdkowy Turniej Tańca (PTT)
Drzonków k/Zielonej Góry
Filtruj:
Kategorie:



























1Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E LA
2Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA Senior II E LA
3Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E LA
4Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior II E LA
5Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E LA
6Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E LA
7Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior II E LA
1Sikorski DariuszSikorska AlinaASTRA Senior II E ST
2Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA Senior II E ST
3Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA Senior II E ST
4Zborowski WojciechZborowska BeataASTRA Senior II E ST
5Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA Senior II E ST
6Borkowski AdamBorkowska SylwiaASTRA Senior II E ST
1Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 A LA
2Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A LA
3Biały TomaszWenerska ZuzannaDANCE TEAM 16-18 A LA
4Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA 16-18 A LA
5Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A LA
1Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-18 A ST
2Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 A ST
3Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-18 A ST
4Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM 16-18 A ST
5Zawistowski KamilSzemiel KingaCHAMPION TEAM 16-18 A ST
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B LA
2Nowak PatrykBajon MagdalenaSŁOŃCE 16-18 B LA
3Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B LA
4Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
5Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
6Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
7Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 B LA
8Słodownik MaciejKozinoga KlaudiaPROJEKT NM 16-18 B LA
9Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
1Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-18 B ST
2Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 B ST
3Niemczyk KacperKaplińska ZofiaGRACJA 16-18 B ST
4Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
5Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
1Dybaś PawełWaszczuk MajaASTRA 16-18 C LA
2Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 C LA
3Brzozowski AdrianSmużyńska NataliaETIUDA 16-18 C LA
4Buchowski ArkadiuszCebula KatarzynaPOEZJA 16-18 C LA
5Szelczyński JakubMaciejewska MariaFAN DANCE 16-18 C LA
6Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
7Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C LA
8Politański WaldemarKosicka WeronikaSŁOŃCE 16-18 C LA
9Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 C LA
10Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
11Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C LA
1Świątek WiktorRoszkowska AleksandraDZIUPLA 16-18 C ST
2Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 C ST
3Krawczyk KacperChytra KlaudiaALFA-ASTRA 16-18 C ST
4Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 C ST
5Olejniczak MikołajStam OliwiaMARGO 16-18 C ST
6Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 C ST
1Marcisz PiotrJakubowska SandraSŁOŃCE 16-18 D LA
2Rosłonkiewicz MateuszKazieczko DominikaGRACJA 16-18 D LA
3Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
1Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E LA
2Sobczak SebastianKrakowska WiktoriaALFA-ASTRA 16-18 E LA
3Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E LA
4Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E LA
1Dyka AdrianWojciechowska JuliaFILEMON 16-18 E ST
2Kwarciński SebastianDudek KorneliaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 E ST
3Kloc PiotrTuszyńska OlimpiaFANTAZJA 16-18 E ST
4Deptuch ŁukaszMakowska EwelinaASTRA 16-18 E ST
1Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C LA
2Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C LA
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C LA
4Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
5Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C LA
6Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C LA
1Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C ST
2Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 C ST
3Lipiński DanielTyjewska Julia MagdalenaROYAL DANCE 14-15 C ST
4Lewandowski GracjanChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 C ST
5Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 C ST
6Sarafin OliwerOleba MagdalenaASTRA 14-15 C ST
7Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
8Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 C ST
1Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
2Tomczyk ŁukaszOkarska KorneliaROYAL DANCE 14-15 D LA
3Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 D LA
5Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D LA
6Dygoń MikołajHomenda MajaCIEŚLAK 14-15 D LA
7Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D LA
8Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 D LA
9Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D LA
10Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
1Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
2Igielski BartłomiejMarzec ZuzannaALFA-ASTRA 14-15 D ST
3Owczarczak KonradMajchrowicz EwaGRACJA 14-15 D ST
4Kaczmarek DamianWajcfelt JuliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
5Byczek OliwierMąkowska OliwiaGRACJA 14-15 D ST
6Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 14-15 D ST
1Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D LA
2Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D LA
3Morawicki JakubSzawernoga NataliaDANCE TEAM 12-13 D LA
4Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D LA
5Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D LA
6Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 12-13 D LA
1Rzeszut IgnacyKowalska DariaIGLICA 12-13 D ST
2Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 12-13 D ST
3Musiałowicz FilipGierczyk KarolinaIGLICA 12-13 D ST
4Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 D ST
5Szpakowicz HubertStaśkiewicz HannaGRACJA 12-13 D ST
6Burdziuk OlafMalinowska NataliaDZIUPLA 12-13 D ST
1Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 12-13 E 8T
2Gembara KonradWargala JessicaGRACJA 12-13 E 8T
3Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 12-13 E 8T
4Metack JulianBaran AlicjaGRACJA 12-13 E 8T
5Woźniak MaciejCapar HannaASTRA 12-13 E 8T
6Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 12-13 E 8T
7Mękalski PawełHorodyńska NataliaGRACJA 12-13 E 8T
8Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
9Gmurkowski MikołajRyngier KatarzynaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 E 8T
10Marzec TomaszLew JuliaALFA-ASTRA 12-13 E 8T
1Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 F 6T
2Drapiewski AleksanderNowak JuliaGRACJA 12-13 F 6T
3Zadorozhnii ArsenijJóziak ZuzannaASTRA 12-13 F 6T
4Kreis MichałDrożdżyńska WeronikaDREAM 12-13 F 6T
5Zamojski OliwierSzczepaniak KlaudiaAMETYST 12-13 F 6T
6Tenenbaum NikodemBłaszczak NikolaGRACJA 12-13 F 6T
7Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 F 6T
8Raś MikołajGarstka ZuzannaLORENZO Katarzyna Białek 12-13 F 6T
9Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaASTRA 12-13 F 6T
10Staniak HubertWilde AmeliaFAN DANCE 12-13 F 6T
11Plezia RobertBarzyk KalinaGRACJA 12-13 F 6T
12Bajerski BartoszŚwiędrych AnnaBANS 12-13 F 6T
12Roszkiewicz MartinBączyk AgataGRACJA 12-13 F 6T
14Raczykowski MaciejBednarczuk AleksandraST ALEKSANDRA URBAN 12-13 F 6T
15Pawłowski AleksanderWróblewska HannaASTRA 12-13 F 6T
16Jura JakubWesołowska LidiaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 F 6T
1Sawukinas KacperManyś NicoleFILEMON 12-13 G 6T
1Tomaszewski AlanBąk MajaBANS 12-13 G 6T
2Chudziński MaksymKaczmarek MartaPOEZJA 12-13 G 6T
2Surkov KostiantynZdych ElizaDZIUPLA 12-13 G 6T
2Żarczyński PiotrMarkiewicz GabrielaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 6T
3Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA 12-13 G 6T
3Matoga DominikGrzybowska JuliaAMETYST 12-13 G 6T
3Michalak WojciechSerocka EwelinaGRACJA 12-13 G 6T
3Cader SzymonMajer OliwiaST ALEKSANDRA URBAN 12-13 G 6T
3Jabłoński JanŁuszczek ZofiaGRACJA 12-13 G 6T
1Waligórski JanNowak KingaFANTAZJA 12-13 H 4T
1Graczyk JerzyBieniek KarolinaGRACJA 12-13 H 4T
1Ratajczak KacperBryl AleksandraMARGO 12-13 H 4T
1Szydło TomaszKiepura NikolaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 H 4T
2Izydorski KrzysztofNazimek WiktoriaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Majorczyk MateuszKrzyśków MartaNowotomyski Ośrodek Kultury 12-13 H 4T
2Wojciechowski MikołajLupa NataliaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 12-13 H 4T
1Skulski IgorŻejmo KarolinaGRACJA 10-11 F 6T
2Kaźmierczak OliwierJareniowska JagodaGRACJA 10-11 F 6T
3Topolewski TomaszLipińska JuliaASTRA 10-11 F 6T
4Michalski StanisławŚwiniarska DominikaLORENZO Katarzyna Białek 10-11 F 6T
5Musiał AdrianTarejło KarolinaANIMA DANZA 10-11 F 6T
6Smuniewski SzymonKorzeniewicz StellaASTRA 10-11 F 6T
7Gorzyński MaciejPiechowiak EmiliaFINEZJA 10-11 F 6T
7Malinowski MaksymilianWójkiewicz AmeliaDZIUPLA 10-11 F 6T
9Balik BartoszFalkiewicz AleksandraDANCECLUB 10-11 F 6T
1Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA 10-11 G 6T
1Grotkiewicz PiotrMarcinkiewicz BlankaGRACJA 10-11 G 6T
1Hernik MaciejKuśnierek JuliaMARGO 10-11 G 6T
1Włodarczak KubaStam ZofiaMARGO 10-11 G 6T
2Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO 10-11 G 6T
2Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO 10-11 G 6T
2Pluskota StanisławPlezia KarinaGRACJA 10-11 G 6T
2Żejmo RobertKęsy AlicjaGRACJA 10-11 G 6T
3Jarmuszkiewicz DawidWojciechowska JoannaDANCECLUB 10-11 G 6T
3Kaniecki KarolKownacka JoannaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Potęga OskarRudy AleksandraGRACJA 10-11 G 6T
3Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 10-11 G 6T
3Winnicki MarcinNawojska JuliaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Żuk FranciszekWojtaszek WiktoriaFANTAZJA 10-11 G 6T
3Czochara HubertKuś JuliaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 G 6T
3Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFAN DANCE 10-11 G 6T
1Banach FilipSzyk HannaFAN DANCE 10-11 H 4T
1Barczak KamilMedyńska MartynaST ALEKSANDRA URBAN 10-11 H 4T
1Lisek KacperWojtkiewicz AntoninaNowotomyski Ośrodek Kultury 10-11 H 4T
1Mandziuk AntoniKupińska HannaFANTAZJA 10-11 H 4T
1Rzeźniczak AntoniSzczęsna HannaGRACJA 10-11 H 4T
1Wachelka JanWychowałek AmeliaGRACJA 10-11 H 4T
2Waligórska AlicjaJankowski PawełFANTAZJA 10-11 H 4T
2Aleksanderek BartoszJakubowska NikolMARGO 10-11 H 4T
2Bartkowiak CezarySzulc PatrycjaLATINA 10-11 H 4T
2Bromber ArturDrozdek ZofiaGRACJA 10-11 H 4T
2Kanonik ŁukaszKanonik NataszaFAN DANCE 10-11 H 4T
1Gumienny BartoszBobik DorotaKS DANCE MIX 8-9 G 6T
1Janas MichałKownacka MagdalenaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Welsant ErnestZawiślak AdriannaMARGO 8-9 G 6T
2Cyrulewski BartoszBandura AdaESTERA 8-9 G 6T
2Orzłowski JanDobosiewicz MajaFAN DANCE 8-9 G 6T
2Prętki AleksanderRatuszniak AlinaNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 G 6T
3Ditmar DamianKryczka PartycjaST ALEKSANDRA URBAN 8-9 G 6T
3Jachimowski MaciejKwaśna AntoninaESTERA 8-9 G 6T
3Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA 8-9 G 6T
3Porwisiak StanisławKraj ZuzannaFANTAZJA 8-9 G 6T
1Surdyk DawidDobrzycka JuliaDANCECLUB 8-9 H 4T
1Łagódka AdamWatral HannaKS DANCE MIX 8-9 H 4T
1Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 8-9 H 4T
1Bartkowiak MichałOlejniczak MichalinaFANTAZJA 8-9 H 4T
1Dunal MiłoszJachimowska AmeliaESTERA 8-9 H 4T
1Grotkiewicz MichałMerstein-Siwak NoemiGRACJA 8-9 H 4T
1Kwapisz-Błaszczak EdwardAdamowicz EmiliaGRACJA 8-9 H 4T
1Obiora DamianMocek MajaMARGO 8-9 H 4T
2Izydorski PiotrMajorczyk AleksandraNowotomyski Ośrodek Kultury 8-9 H 4T
2Korzyniewska ZuzannaLis KacperFANTAZJA 8-9 H 4T
2Maślanka FranciszekMaślanka HannaGRACJA 8-9 H 4T
2Trześniewska MagdaHasiów MichalinaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 8-9 H 4T
2Zarzecka HannaRogala AmeliaKTT URBAN Tadeusz i Greta Urban 8-9 H 4T