!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
MAŁE GRAND PRIX (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:

























1Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D LA
2Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D LA
3Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D LA
4Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
5Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE 16-18 D LA
6Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D LA
7Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D LA
8Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D LA
9Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 D LA
10Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D LA
11Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 D LA
12Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D LA
1Pasternak BartoszPrzybysz WeronikaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Gaworek HubertWięcławska AnnaSTART 16-18 D ST
3Kowalczyk KacperKudra IgaDancers United 16-18 D ST
4Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About Dance Studio - Szczecin 16-18 D ST
5Pospieszyński PawełKlimczewska ZofiaSTART 16-18 D ST
6Grabowski MichałFilipowicz ZuzannaAIR DANCE - Warszawa 16-18 D ST
7Tymoszuk RobertCeniuk OliwiaISKRA 16-18 D ST
8Mielecki AndrzejSzlom MariaRS 16-18 D ST
9Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 16-18 D ST
10Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART 16-18 D ST
10Pankratz AleksanderBosak AgataRS 16-18 D ST
12Jakubowski DamianWrzesińska KarolinaEMOTION 16-18 D ST
13Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 D ST
14Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 16-18 D ST
15Durajczyk MaciejKozicka JuliaEMOTION 16-18 D ST
16Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 D ST
1Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
2Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E LA
3Ryng IgorNapiórkowska DariaKlub Tańca STRETTO 16-18 E LA
4Grzegorczyk DariuszRusinek PatrycjaZAMEK 16-18 E LA
5Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E LA
6Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 16-18 E LA
7Kaźmierczak PiotrMasiak AleksandraDancebook Warszawa 16-18 E LA
8Flader StanisławDębniak MariaRS 16-18 E LA
8D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E LA
10Andrzejkiewicz BartoszGrzeszyk KarolinaISKRA 16-18 E LA
1Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
2Grałek RafałGrałek JuliaSTEP DANCE 16-18 E ST
3Kłos PrzemysławSzewc EmiliaSAMBA 16-18 E ST
4Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM 16-18 E ST
5Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 E ST
6D' Urbano JacopoChołody MartaRYTM 16-18 E ST
1Purkiewicz AleksanderStańczyk BarbaraSTEP DANCE 16-18 F LA
2Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F LA
3Owczarek JakubRóżańska WeronikaETIUDA 16-18 F LA
4Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F LA
5Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F LA
6Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F LA
7Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F LA
1Banaszek KacperBorowiecka EwaETIUDA 16-18 F ST
2Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA 16-18 F ST
3Korecki GabrielMazurowska AnielaRS 16-18 F ST
4Poślad JanMandelska MajaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
5Wiśniewski BartoszCieślak GabrielaBALLROOM 16-18 F ST
6Szymborski KrzysztofOlszewska DominikaSTART 16-18 F ST
7Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM 16-18 F ST
8Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE 16-18 F ST
9Halicki MichałOgińska Maja AnnaS.T. Krystian Krzemiński 16-18 F ST
1Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C LA
2Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C LA
3Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C LA
4Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C LA
5Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C LA
1Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 14-15 C ST
2Kłos WojciechDrużga AmeliaFAST-STEP 14-15 C ST
3Szostak IgorWitkowska NataliaFAST-STEP 14-15 C ST
4Gałązka AleksJanczuk JuliaFAST-STEP 14-15 C ST
5Wolski BartoszMarchewka IzabelaFAST-STEP 14-15 C ST
6Herasym EnriKłos JowitaEMOTION 14-15 C ST
1Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 14-15 D LA
2Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D LA
3Jędraszczak WiktorRaźna NataliaSTART 14-15 D LA
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D LA
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D LA
6Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
7Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D LA
8Markuszewski MateuszKwiek PaulinaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
9Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D LA
10Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
11Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D LA
12Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D LA
1Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
2Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 14-15 D ST
3Smuniewski SzymonJekel AleksandraAll About Dance Studio - Szczecin 14-15 D ST
4Stępień KrystianKadej OliwiaZAMEK 14-15 D ST
5Mucha OliwierTyc KamilaZAMEK 14-15 D ST
6Moryń MiłoszMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
7Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 14-15 D ST
8Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 D ST
9Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 14-15 D ST
1Wojciechowski KacperKolińska SylwiaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
2Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 14-15 E 8T
3Żydaczewski JulianPulchny KarolinaAIR DANCE - Warszawa 14-15 E 8T
4Chajkowski AdamPoziemska KalinaZAMEK 14-15 E 8T
5Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 14-15 E 8T
6Książek DamianBrzezińska JuliaEMOTION 14-15 E 8T
7Chober MaciejFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 14-15 E 8T
8Peński DamianSabak JoannaRS 14-15 E 8T
9Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA 14-15 E 8T
10Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION 14-15 E 8T
11Jeż KornelBatkowska WiktoriaSAKUN DANCE - Wrocław 14-15 E 8T
12Michalski OskarGajownik IzabelaDCS BRWINÓW 14-15 E 8T
1Świderski SzymonBrogowska EmiliaBALLROOM 14-15 F 6T
2Szymborski MichałGórecka NataliaCREATIVE DANCE - Warszawa 14-15 F 6T
3Malicki FilipBroniszewska HannaETIUDA 14-15 F 6T
4Muśnicki BartoszBiernacka JuliannaFAST-STEP 14-15 F 6T
5Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE 14-15 F 6T
6Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW 14-15 F 6T
7Sobierski MateuszSingh JasminaAnaDens Łódź 14-15 F 6T
8Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM 14-15 F 6T
9Goszko MichałGoszko MagdalenaBALLROOM 14-15 F 6T
1Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION 14-15 G 6T
2Grala KacperCisłowska IgaESKADRA 14-15 G 6T
2Wąsak JanGałęza JagodaEMOTION 14-15 G 6T
3Czapski BartekMysiewicz JuliaSTART 14-15 G 6T
3Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY 14-15 G 6T
3Łuczyk FilipWilkowska JoannaKlub Tańca STRETTO 14-15 G 6T
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D LA
2Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D LA
3Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D LA
1Muśnicki GrzegorzSobczak NelaFAST-STEP 12-13 D ST
2Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT 12-13 D ST
3Zawadzki AdrianSztabnik MajaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 D ST
1Simonides AlexJekel MajaAll About Dance Studio - Szczecin 12-13 E 8T
2Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca 12-13 E 8T
3Trzaskowski AleksanderCichosz HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Werner BartoszKozłowska HannaFAST-STEP 12-13 E 8T
5Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 E 8T
6Szymborski JakubPietruk SabinaCREATIVE DANCE - Warszawa 12-13 E 8T
7Giziński BartoszŁata MajaDCS BRWINÓW 12-13 E 8T
8Gołuch TomaszPilek MagdalenaROYAL DANCE 12-13 E 8T
9King TymoteuszOpałka LenaEMOTION 12-13 E 8T
10Pietruszewski KacperZielińska Jagna AgataSZKOŁA TAŃCA BiT 12-13 E 8T
11Sybicki AdamRogowska PatrycjaSTART 12-13 E 8T
1Sienkiewicz KrzysztofSikora JuliaCLASSIC 12-13 F 6T
2Kossakowski OskarDrzażdżyńska OliwiaFAST-STEP 12-13 F 6T
3Krakowiak MichałPopelyukh AgataFLASH - Grodzisk Mazowiecki 12-13 F 6T
4Płuziński SzymonHajdus LidiaJAREMI 12-13 F 6T
5Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK 12-13 F 6T
6Furtak MaksymilianGałan GabrielaZAMEK 12-13 F 6T
1Lisiecki JakubLipińska JuliaESKADRA 12-13 G 6T
1Wietrak MarcelKiermasz-Wojdyga GabrielaMAKO 12-13 G 6T
2Pilarski BorysBanasiak ZofiaZORBA 12-13 G 6T
2Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE 12-13 G 6T
3Leszczuk HubertNowik LauraART OVO - Międzyrzec Podlaski 12-13 G 6T
3Piątek KrzysztofLiszecka AnnaEMOTION 12-13 G 6T
3Bieniek PrzemysławLewicka MałgorzataEMOTION 12-13 G 6T
1Kaliszewski KacperPopiołkowska JuliaSTART 12-13 H 4T
1Karczewski KacperDalgiewicz OliwiaSTART 12-13 H 4T
1Karczewski KonradMaksiewicz Zofia EwaSTART 12-13 H 4T
1Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE 12-13 H 4T
2Kostecki MaksymilianDudkiewicz DominikaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
2Turniak PiotrMakowska WiktoriaDCS BRWINÓW 12-13 H 4T
2Uramowski MarcelGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński 12-13 H 4T
1Duchna BartoszGalas-Bandyk JaninaFAST-STEP 10-11 F 6T
2Piszczek KacperRzewuska ZofiaMAKO 10-11 F 6T
3Maciaszek JakubMichalska Marta4STEP 10-11 F 6T
4Szeliga AntoniStawowczyk WiktoriaWIKA 10-11 F 6T
1Fabisiak FilipKowalczyk LenaEMOTION 10-11 G 6T
1Rozpotyński AleksanderDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska 10-11 G 6T
1Sołtysiak JakubMartyniak MarcelinaFAST-STEP 10-11 G 6T
2Salwerowicz BartoszKopystyńska KorneliaCLASSIC 10-11 G 6T
2Rębacz JerzyRudnicka IngaCLASSIC 10-11 G 6T
3Banaszek DawidUcińska KorneliaDCS BRWINÓW 10-11 G 6T
3Kaczor PrzemysławKaniewska BlankaFAST-STEP 10-11 G 6T
3Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY 10-11 G 6T
3Rasalski JakubCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 G 6T
3Reczko Krystian PiotrMazan NikolaEMOTION 10-11 G 6T
1Zygiel KarolPańkowska JuliaSTART 10-11 H 4T
1Bagiński MichałSadowska MagdalenaSTART 10-11 H 4T
1Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Bartosiewicz WiktorKotecka OliwiaSTEP DANCE 10-11 H 4T
1Muchowski SzymonSmoleń LenaRS 10-11 H 4T
1Stradowski AleksanderKlepka AmeliaKlub Tańca STRETTO 10-11 H 4T
1Szymański JakubRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński 10-11 H 4T
1Trociński SzymonWituszyńska SaraEMOTION 10-11 H 4T
1Woźniak BartoszJabłek MariaDCS BRWINÓW 10-11 H 4T
2Antosik ZiemowitGadomska ZofiaSTART 10-11 H 4T
2Gierkowski NikodemGierkowska LenaSTART 10-11 H 4T
2Saczuk FilipWalczuk LiliannaAKADEMIA TAŃCA 10-11 H 4T
2Skorupski KacperSalwowska PolaWIKA 10-11 H 4T
1Smagowski MiłoszDrozd NelZAMEK 8-9 G 6T
2Gałązka JanLoba NataliaSTEP DANCE 8-9 G 6T
2Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK 8-9 G 6T
3Michalski Grzegorz StanisławBarchan AntoninaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
3Pilujski HenrykPilujska IzabelaEMKA DANCE ACADEMY 8-9 G 6T
1Gałązka IgorGwardys KlaudiaFAST-STEP 8-9 H 4T
1Krongauz BartoszOrzoł MajaWIKA 8-9 H 4T
2Tiurmorezow KrzysztofBukowska MichalinaWIKA 8-9 H 4T