!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Rising Stars (PTT)
Magnolia Park Wrocław
Filtruj:
Kategorie:




















1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 B LA
2Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B LA
3Kakakis NikodemDominek KatarzynaST MAJEWSKI Krzysztof 16-18 B LA
4Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B LA
5Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO 16-18 B LA
6Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B LA
7Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 B LA
1Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 B ST
2Stacha KacperRytych ZuzannaLORDANCE 16-18 B ST
3Kieresz SzymonSobasik MartaMARGO 16-18 B ST
4Ignaszewski MaxwellWłodarczyk AgataMARGO 16-18 B ST
5Czinar MateuszPych IzabelaCHAMPION TEAM 16-18 B ST
6Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B ST
7Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 B ST
8Wolf GabrielRedlicka EdytaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
1Antos AdrianDaniłów OliwiaCHAMPION TEAM 16-18 C LA
2Nowakowski IgnacyKarnecka BarbaraGRACJA 16-18 C LA
3Wysocki JakubWandolska ZuzannaLATINA 16-18 C LA
4Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
5Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
6Jakubowski FilipZawada AleksandraDREAM 16-18 C LA
7Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C LA
8Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C LA
9Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 C LA
10Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 C LA
1Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
2Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 C ST
3Sarafin OliwerOleba MagdalenaDANCECLUB 16-18 C ST
4Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 16-18 C ST
5Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
1Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D LA
2Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D LA
3Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D LA
4Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
5Oleksy GrzegorzKlisz PatrycjaINSPIRACJA 16-18 D LA
6Staśkowiak SzymonRyś ZuzannaCHAMPION TEAM 16-18 D LA
7Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 D LA
8Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D LA
9Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D LA
10Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D LA
1Pustelnik PrzemysławKucharska JustynaATHINA 16-18 D ST
2Hofbauer MikołajAntosik ZuzannaINSPIRACJA 16-18 D ST
3Sobieszek SławomirKaśków WeronikaFANTAZJA 16-18 D ST
4Zborowski WiktorBiegała JuliaMARGO 16-18 D ST
5Sarbak KacperParoń KlaudiaLORENZO Katarzyna Białek 16-18 D ST
6Maślak JakubMatusiak AgataMARGO 16-18 D ST
7Kubasik SzymonPacholicka GabrielaIMPRESSIONANTE 16-18 D ST
1Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
2Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E LA
3Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
4Leśniak AndrzejTurowska KarolinaSETENTA 16-18 E LA
1Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
2Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
3Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
4Kuzio KrzysztofWoldan MariaCHAMPION TEAM 16-18 E ST
5Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 E ST
6Karasiński WiktorSnopkowska KatarzynaSKTT ISKRA PWr 16-18 E ST
7Jakubiak MaciejDębińska JuliaPROJEKT NM 16-18 E ST
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 14-15 C LA
2Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C LA
3Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 C LA
4Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
5Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
6Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
7Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C LA
8Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 C LA
1Pajor DawidNaczulska MarysiaDANCE TEAM 14-15 C ST
2Grabowski MichałKaczer WeronikaPOLINA'S DIAMONDS 14-15 C ST
3Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C ST
4Prażak MaksymilianBrodziak BarbaraMARGO 14-15 C ST
5Kaczmarek DamianDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 14-15 C ST
1Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D LA
2Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 14-15 D LA
3Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 14-15 D LA
4Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D LA
5Trefler TomaszTrefler MajaAMETYST 14-15 D LA
6Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D LA
8Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D LA
1Gembara KonradChlamtacz ZofiaGRACJA 14-15 D ST
2Gruszecki WojciechSzawernoga NataliaCHAMPION TEAM 14-15 D ST
3Chmiel JakubZalewska KajaDZIUPLA 14-15 D ST
4Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
5Sławiński PawełPlotka MarcelinaLATINA 14-15 D ST
6Kuźnik ŁukaszKula ZuzannaGRACJA 14-15 D ST
7Gocoł JanBuczek SandraCHAMPION TEAM 14-15 D ST
8Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
1Wysocki JakubOsowska EmiliaIMPRESS 14-15 F 6T
2Zdrojek FilipJugowiec WeronikaRUDAN 14-15 F 6T
3Sobociński MarcelKorwin AnastazjaFRASZKA 14-15 F 6T
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 12-13 E 8T
2Łuniewicz FranciszekĆwikła PaulaFALLAWAY 12-13 E 8T
3Borowski FabianBałut KlaudiaGRACJA 12-13 E 8T
4Kozłowski JędrzejPrzepłata WeronikaFAN DANCE 12-13 E 8T
5Kulik JakubSmuk ZuzannaANIMA DANZA 12-13 E 8T
1Klaska MiłoszKowalska AnnaCT WYPYCH 12-13 G 6T
2Ćwikliński JakubSiworska Zofia4STEP 12-13 G 6T
3Bronowicki AntoniWalczybok AmeliaIMPRESS 12-13 G 6T
3Turczyński IgorRząsa AureliaIMPRESS 12-13 G 6T
1Olejnik MarcelGryglewicz EwaDANCE CENTER 12-13 H 4T
1Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 12-13 H 4T
1Sowa DominikKociok EmiliaDANCE TEAM 12-13 H 4T
2Apolinarski MaksymilianObiora DagmaraMARGO 12-13 H 4T
2Starba PatrykPolus AlicjaGEMAR 12-13 H 4T
2Tyczkowski OliwierPaciejewska AnnaAMETYST 12-13 H 4T
1Bazylak FilipCzubala MariaAKTAN 10-11 G 6T
2Homoncik KarolMigacz MajaFRASZKA 10-11 G 6T
3Lewandowski IgorSadecka HannaIMPRESSIONANTE 10-11 G 6T
1Atamańczyk-Carrillo NathanielNAJDEK WIKTORIAIGLICA 10-11 H 4T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
1Pajor MikołajPryt MajaStowarzyszenie TALENT 10-11 H 4T
1Rogoziewicz WiktorSławińska AnnaSKYDANCE 10-11 H 4T
2Ora OskarPastuch HannaFRASZKA 10-11 H 4T
2Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 H 4T
2Wojciechowski AleksyStaruchowicz MartynaIGLICA 10-11 H 4T
2Klamczyński PawełGołębiowska WeronikaGEMAR 10-11 H 4T
1Gawęcki OliwierShuka ElizaIGLICA 8-9 H 4T
1Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK 8-9 H 4T
1Szczygieł MateuszBromblik MariaCIEŚLAK 8-9 H 4T
2Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN 8-9 H 4T
2Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE 8-9 H 4T
2Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 8-9 H 4T