!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Polish Open Championships (PTT)
KARPACZ
Filtruj:
Kategorie:












1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN LA (MP)
2Popa KrzysztofPopa JolantaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN LA (MP)
3Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN LA (MP)
4Jordan RobertWięcław-Włodarczyk AnnaTABOR Senior III OPEN LA (MP)
5Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN LA (MP)
6Kukulka HenrykKukulka MargaretJust Rhythms Dance(Australia) Senior III OPEN LA (MP)
7Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III OPEN LA (MP)
8Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN LA (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
2Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
3Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
4Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA Senior III OPEN ST (MP)
5Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
6Janusz AndrzejBanaszek AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
7Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
8Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
9Stańczyk JerzyStańczyk AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
10Oruba AndrzejBujnicka MagdalenaBLUE CLASSIC Senior III OPEN ST (MP)
10Skarka WojciechSkarka BarbaraMASTER DANCE Senior III OPEN ST (MP)
12Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
13Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST (MP)
1Gatnar JiriMycek AleksandraST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (MP)
2Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
3Barakowski MichałFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
4Konopiński DawidSzyc KlaudiaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (MP)
5Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL Dorośli OPEN LA (MP)
6Kotov ViacheslavJedwabna WeronikaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
7Wiercioch MateuszBandelewicz MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (MP)
8Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (MP)
9Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
10Karkosz FilipMagdziarz KatarzynaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
11Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
12Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
13Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (MP)
14Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (MP)
15Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (MP)
15Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
17Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA (MP)
18Więckowski RafałStępień KatarzynaSzkoła Tańca SPARTA Dorośli OPEN LA (MP)
19Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
20Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
21Bednarczuk MateuszKimliczko MartaST MAJEWSKI Krzysztof Dorośli OPEN LA (MP)
21Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (MP)
21Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (MP)
24Karczewicz AdrianRubik IgaST DOBROWOLSCY Dorośli OPEN LA (MP)
25Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE Dorośli OPEN LA (MP)
26Trytko MichałWoźniak EwelinaDANCELOOK Dorośli OPEN LA (MP)
27Kramski MateuszSzkalińska MartaGRACJA Dorośli OPEN LA (MP)
28Kahl MironAdamczyk KasandraMARGO Dorośli OPEN LA (MP)
28Konarzewski JakubKot NikolaASTRA Dorośli OPEN LA (MP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (MP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (MP)
3Ovchinnikov AleksandrDudek EwaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (MP)
4Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (MP)
5Nagórski MaciejFroń MagdalenaDANCELOOK Dorośli OPEN ST (MP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (MP)
7Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (MP)
8Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (MP)
9Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
10Dębski PatrykKlepczarek Justyna -JEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
11Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
12Łokiński Michał TomaszMichalecka BeataJEDYNKA Dorośli OPEN ST (MP)
13Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
14Sakun FedorCieślak PatrycjaCIEŚLAK Dorośli OPEN ST (MP)
15Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (MP)
16Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (MP)
17Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (MP)
18Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (MP)
19Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (MP)
20Argier AdamSapińska IwonaMAESTRO Dorośli OPEN ST (MP)
21Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle Dorośli OPEN ST (MP)
22Maciejewski PrzemysławŻegalski AlicjaBLUE CLASSIC Dorośli OPEN ST (MP)
22Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
24Loppe DominikJokiel MajaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
25Sikora MaciejSiemieniec MariaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (MP)
26Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (MP)
27Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA Dorośli OPEN ST (MP)
28Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
28Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (MP)
1Świątkowski PiotrChornenkaya AnastasiaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
2Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-20 OPEN LA (MP)
3Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-20 OPEN LA (MP)
4Masłowski MieszkoKierasińska WiktoriaMISTRAL 16-20 OPEN LA (MP)
5Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (MP)
6Gavva LukaWrótniak AnnaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (MP)
7Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (MP)
8Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (MP)
9Faracik SzymonIskra JoannaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
9Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (MP)
11Kramski DamianSkorupka AlicjaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
11Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-20 OPEN LA (MP)
13Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-20 OPEN LA (MP)
14Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB 16-20 OPEN LA (MP)
15Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-20 OPEN LA (MP)
15Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN LA (MP)
17Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN LA (MP)
18Bolek MichałRadwan OliwiaIGLICA 16-20 OPEN LA (MP)
19Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN LA (MP)
20Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-20 OPEN LA (MP)
1Lorek BartoszKarpińska NataliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
3Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-18 OPEN LA (MP)
4Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (MP)
5Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 16-18 OPEN LA (MP)
6Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MP)
7Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
8Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
9Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (MP)
10Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (MP)
11Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
12Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 OPEN LA (MP)
12Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (MP)
12Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (MP)
15Maier ArturVassiliu JessicaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 16-18 OPEN LA (MP)
15Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (MP)
15Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (MP)
18Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA (MP)
19Jagielski KarolKowalczyk MilenaKTT DUET 16-18 OPEN LA (MP)
20Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 OPEN LA (MP)
21Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
21Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN LA (MP)
21Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN LA (MP)
24Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (MP)
25Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN LA (MP)
26Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (MP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN ST (MP)
2Śledź KarolOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (MP)
3Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (MP)
4Mrozek DanielDomaradzka JuliaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
5Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
6Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
7Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (MP)
8Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
8Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
10Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
11Sokołowski KamilSnopek KajaCHAMPION TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
12Wręczycki PrzemysławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
13Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (MP)
14Malinowski WiktorRogowska OliwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
15Grzywaczewski WiktorKazimierczak JuliaSUKCES 16-18 OPEN ST (MP)
16Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (MP)
17Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 16-18 OPEN ST (MP)
18Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (MP)
19Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (MP)
19Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (MP)
21Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 OPEN ST (MP)
22Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (MP)
23Rudnicki SzymonBólad AleksandraArtDance 16-18 OPEN ST (MP)
24Jasiński JakubBrzezińska ZuzannaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
25Gilek AdamMróz EmiliaASTRA 16-18 OPEN ST (MP)
25Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 OPEN ST (MP)
27Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
28Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN ST (MP)
29Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 OPEN ST (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
2Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
4Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (MP)
5Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA (MP)
6Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN LA (MP)
7Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 14-15 OPEN LA (MP)
8Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN LA (MP)
9Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN LA (MP)
10Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA (MP)
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (MP)
12Maier ArturVassiliu JessicaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 14-15 OPEN LA (MP)
13Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (MP)
14Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
15Antos AdrianLudkiewicz KatarzynaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
16Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN LA (MP)
17Dziedzic MichałCzopnik EmiliaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN LA (MP)
17Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA (MP)
17Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (MP)
20Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (MP)
20Gartsman GregorLiedtke AlinaLatin Star Dance Berlin(Niemcy) 14-15 OPEN LA (MP)
22Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN LA (MP)
1Purczyński WiktorStaśkiewicz AlicjaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
3Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
4Lipnicki WojciechGryczka MartaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 OPEN ST (MP)
5Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN ST (MP)
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
7Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
8Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
9Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
10Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
11Grabowski PatrykKoza ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
12Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (MP)
13Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
13Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
15Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
15Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
17Konczalski MiłoszUstianowska ZuzannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
18Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
19Tarnowski MichałGrieger MajaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (MP)
20Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 OPEN ST (MP)
21Łuszczyszyn PiotrKogut KorneliaCIEŚLAK 14-15 OPEN ST (MP)
1Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 12-13 OPEN 10T (MP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN 10T (MP)
3Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN 10T (MP)
4Sokołowski DawidDytwińska GabrielaCHAMPION TEAM 12-13 OPEN 10T (MP)
5Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 12-13 OPEN 10T (MP)
6Hładyszewski SzymonŚliwka JuliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
7Bilski KajetanKoczkodaj NataliaASTRA 12-13 OPEN 10T (MP)
8Ciesielski JakubKubica KatarzynaLORDANCE 12-13 OPEN 10T (MP)
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (MP)
2Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
3Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (MP)
4Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (MP)
5Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 10-11 OPEN 8T (MP)
6Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 10-11 OPEN 8T (MP)
7Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (MP)
8Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)
9Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
10Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 10-11 OPEN 8T (MP)
11Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (MP)
12Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (MP)