!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GALA TANECZNA < PORAJ CUP 2016 > O.T.T.T. o Puchar Wójta Gminy Poraj (PTT)
Hala Sportowo-Widowiskowa w Poraju
Filtruj:
Kategorie:


















1Oleksik MateuszSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 B LA
3Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 B LA
5Kurasiński PatrykJerzyk KlaudiaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
6Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
7Wieczorek GrzegorzDomańska MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Jaruszewski DawidBaranowska WiktoriaMISTRAL 16-18 B ST
2Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
3Grzywaczewski WiktorKosińska MajaSUKCES 16-18 B ST
4Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
5Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
6Łądka WiktorDomin AleksandraRYTM 16-18 B ST
7Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
8Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
9Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
10Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 B ST
1Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 C LA
2Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
3Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 C LA
4Szmulka ŁukaszPiątek MagdalenaZORBA 16-18 C LA
5Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
6Słociński EmanuelBenisz KlaudiaRYTM 16-18 C LA
7Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
1Szczęśniak PiotrSzczęśniak MarzenaMARENGO 16-18 C ST
2Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
3Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C ST
1Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D LA
2Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 D LA
3Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
1Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D ST
2Kowalik DamianGwiazdowicz OlgaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
3Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE 16-18 D ST
4Kumorek KacperPlata IzabelaNOWY STYL 16-18 D ST
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D LA
2Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D LA
3Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
4Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D ST
2Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
3Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
1Urbański JakubUrbańska PaulinaCENTRUM TAŃCA 14-15 E 8T
2Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 E 8T
3Gajdos JulianSzafarz MariaJEDYNKA 14-15 E 8T
4Jakubski JakubŚliwieńska Julia--- 14-15 E 8T
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
1Purgal AdamDmochowska WiktoriaST DOBROWOLSCY 14-15 G 4T
1Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D LA
1Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
2Glajzner JakubWasilewska JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 D ST
1Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
2Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 10-11 E 6T
3Rzeszut IgnacyKowalska DariaSKYDANCE 10-11 E 6T
4Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 E 6T
1Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 G 4T
1Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 10-11 G 4T
2Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 10-11 G 4T
3Holewik KrzysztofRyguła AleksandraSZOK 10-11 G 4T
3Oracz FabianGosińska KingaZORBA 10-11 G 4T
3Sier AmadeuszMarek NadiaRYTM 10-11 G 4T
3Tarwacki KacperJabłońska MichalinaROYAL DANCE STUDIO 10-11 G 4T
1Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 10-11 H 4T
1Kuźdub MaksymilianJeziorska KingaRESPECT DANCE 10-11 H 4T
1Pszenica AntoniMożdżeń MajaZORBA 10-11 H 4T
1Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 10-11 H 4T
2Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 10-11 H 4T
2Gawron ŁukaszSternik OliwiaSZOK 10-11 H 4T
2Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
2Korgól JakubWitkowska MajaZORBA 10-11 H 4T
1Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 G 4T
2Stołtny WojciechGrądek DominikaSZOK 8-9 G 4T
3Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 8-9 G 4T
1Lewandowski BartoszBukowiecka JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Żak MateuszHelińska JuliaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Bawor AdamMalasiewicz ZosiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Nabiałczyk MaciejKot WiktoriaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 8-9 H 4T