!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji (PTT)
Dąbrowa Tarnowska
Filtruj:
Kategorie:












1Kuroczko KamilJanicka SaraAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
2Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Zabrodzki PrzemysławWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
5Brzeziński PrzemysławKrzysztofczyk KarolinaRONDO Dorośli OPEN LA (GPP)
6Chernenko SergeyWarzyńska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
7Martoń BartoszWidz MarcelinaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
9Harazim SzymonHarazim KingaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
10Zawadzki RobertShkliaruk AlinaDancers United Dorośli OPEN LA (GPP)
12Chrzan AdrianToczek PaulinaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
14Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA (GPP)
15Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA (GPP)
16Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
17Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
1Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
2Wiatrowicz MarcinKuśnierz SylwiaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kurasiński PatrykRąba KlaudiaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Litewka MichałPalak NataliaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
6Czarnota PatrykChosta MilenaRONDO Dorośli OPEN ST (GPP)
7Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
9Karpinski MarcinCzerner AleksandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle Dorośli OPEN ST (GPP)
10Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
11Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
12Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Pałaszewski RafałKowalska PaulinaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
14Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
15Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES Dorośli OPEN ST (GPP)
16Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
17Szlachtowski MichałFajkis JuliaKIEPURA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
19Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO Dorośli OPEN ST (GPP)
20Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
1Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
2Klekowski SewerynMłynarczyk WeronikaCANTINERO 16-20 OPEN LA (GPP)
3Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-20 OPEN LA (GPP)
4Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA (GPP)
5Kowalczyk KonradPszczoła NataliaZORBA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
7Czopiński KonradOstęp JuliaZAMEK 16-20 OPEN LA (GPP)
7Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN LA (GPP)
9Bomba SebastianFalda KarinaAKSEL 16-20 OPEN LA (GPP)
10Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN LA (GPP)
10Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN LA (GPP)
12Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-20 OPEN ST (GPP)
2Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
3Talik MikołajLangier JuliaKIEPURA 16-20 OPEN ST (GPP)
4Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN ST (GPP)
5Gura TomaszWilk KlaudiaAKSEL 16-20 OPEN ST (GPP)
6Cygan JakubStolarska KingaDŻET 16-20 OPEN ST (GPP)
7Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-20 OPEN ST (GPP)
7Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (GPP)
9Gawęcki TomaszCybulska MonikaCENTRUM TAŃCA 16-20 OPEN ST (GPP)
10Chuchro SzymonPijar KarolinaPASJA 16-20 OPEN ST (GPP)
1Rutka KacperLitorowicz SaraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Pawłowski KacperDederko MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
3Dudzik OliwerŚroda WiktoriaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
4Krentosz AleksanderRytkowska WiktoriaRONDO 16-18 OPEN LA (GPP)
5Pieczyrak KarolNowak ZuzannaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata AnnaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Ujczak PawełCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA (GPP)
8Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
10Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
11Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
11Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
13Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
14Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN LA (GPP)
15Mieszczak SzymonSepioło AdriannaNOWY STYL 16-18 OPEN LA (GPP)
16Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 OPEN LA (GPP)
17Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
18Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
19Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
20Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
20Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN LA (GPP)
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST (GPP)
2Nagrabski MichałFilińska ZofiaIMPET TEAM 16-18 OPEN ST (GPP)
3Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
4Łyda KonradOrnat DominikaPOLISH CLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
5Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 OPEN ST (GPP)
6Bojarski BartoszRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
7Mazur JakubKozłowska WiktoriaGASIEK 16-18 OPEN ST (GPP)
8Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN ST (GPP)
9Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 OPEN ST (GPP)
10Knapik JakubKnapik AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 OPEN ST (GPP)
11Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
12Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
13Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
14Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
14Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
16Bury JakubKamińska PaulaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
17Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
18Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 16-18 OPEN ST (GPP)
19Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Stupachenko KyryloMatusiak MarcelinaTABOR 14-15 OPEN LA (GPP)
3Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
9Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA (GPP)
10Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
11Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA (GPP)
12Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN LA (GPP)
13Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 OPEN LA (GPP)
14Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
15Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 OPEN LA (GPP)
1Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
2Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
3Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
4Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST (GPP)
5Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
7Popławski IgnacyRudnicka AleksandraPOLINA'S DIAMONDS 14-15 OPEN ST (GPP)
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
10Kleczko JakubBała WeronikaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
11Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (GPP)
12Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
13Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
13Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
15Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
16Owczarek MateuszBrol MajaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
17Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 OPEN ST (GPP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
2Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 OPEN LA (GPP)
3Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN LA (GPP)
5Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
6Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
1Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
2Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaKIEPURA 12-13 OPEN ST (GPP)
3Kwaśniewski KrzysztofPłodzień WeronikaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
4Wiltowski JakubAdamska KseniaIGLICA 12-13 OPEN ST (GPP)
5Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
1Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Tabor NatanSurleta MichalinaTABOR 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Szymczyk MikołajWierciszewska KorneliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T (GPP)