!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV OTTT o Puchar Wójta Gminy Raszyn „Brawo 2016\'\' (PTT)
Raszyn
Filtruj:
Kategorie:


















1Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B LA
2Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
3Zyglarski PiotrLato WeronikaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
5Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
6Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B LA
7Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
1Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
2Bartyś MarcinDatczuk AleksandraKADRYL 16-18 B ST
3Zaprzalka JakubŁapińska MilenaKADRYL 16-18 B ST
1Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D LA
2Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
3Chmielewski MichałRutkowska AgataKADRYL 16-18 D LA
4Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
5Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
6Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
7Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D LA
1Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
3Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
4Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaIMAGE 16-18 D ST
1Lesiak GrzegorzWoźny Milena--- 16-18 E LA
2Cieślak WojciechMikusek Kamila--- 16-18 E LA
3Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E LA
4Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
5Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E LA
1Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E ST
2Pawlik KacperWołos AnnaAKCENT 16-18 E ST
3Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
4Roszak MichałBilińska MagdaIMAGE 16-18 E ST
1Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
2Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C LA
3Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C LA
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 C LA
5Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C LA
6Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
7Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C LA
8Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C LA
1Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
2Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C ST
3Pikuła CezaryAntoniewicz AleksandraAKCENT 14-15 C ST
4Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C ST
5Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 14-15 C ST
6Szumacher ArturWelenc KatarzynaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 C ST
7Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
8Oksień DominikSawicka KlaudiaKADRYL 14-15 C ST
9Kurzac BartłomiejRadzińska KatarzynaSWING 14-15 C ST
9Urbański JakubWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 14-15 C ST
1Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D LA
2Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D LA
4Okoń FilipSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
1Kita PatrykKonieczko AgataST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 D ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 14-15 D ST
4Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
5Brzeski BrunoSobiesiak DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 D ST
6Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
7Okoń FilipSzor AngelikaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
1Krukowka KrzysztofGendarz NataliaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 E 8T
2Robak MaciejWłodarczyk WeronikaCANTINERO 12-13 E 8T
3Kondrakiewicz MarcelSkottak MartaFAST-STEP 12-13 E 8T
4Żelik JakubWydurska IzabelaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 12-13 E 8T
5Wośkowski MikołajBarcicka NataliaMAKO 12-13 E 8T
1Boguszewski AdrianRachwał JuliaCreative Dance 12-13 G 4T
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
2Borkowski JanNowicka NataliaCreative Dance 12-13 G 4T
2Boś JanBrejnak MajaELITE DANCE 12-13 G 4T
2Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 G 4T
3Smith OliverMarchewka IzabelaCreative Dance 12-13 G 4T
3Czajka KarolPogorzelska NataliaMAKO 12-13 G 4T
3Paterek KacperWyszyńska KlaudiaCreative Dance 12-13 G 4T
3Piętak JakubChudzik JuliaRESPECT DANCE 12-13 G 4T
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 12-13 H 4T
1Błędek MateuszChrebela MajaŁódzki Dom Kultury 12-13 H 4T
2Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
2Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 H 4T
1Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
3Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
4Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
1Witczak PawełPikuła PatrycjaMAKO 10-11 G 4T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
2Kaniewski GrzegorzZajkowska MartynaFAST-STEP 10-11 G 4T
2Kielan MarcelSkrzypczyk KarolinaST DOBROWOLSCY 10-11 G 4T
3Andrzejczak MichałZubczyńska AmeliaCreative Dance 10-11 G 4T
3Brodowski MaksymNaguszewska JuliaMAKO 10-11 G 4T
3Burski BartoszRybiańska WeronikaELITE DANCE 10-11 G 4T
3Sidorowicz JakubBartyś MagdalenaKADRYL 10-11 G 4T
1Grabski JakubKosowska KamilaCreative Dance 10-11 H 4T
1Hill Aden JordanRomanowska JuliaSTART 10-11 H 4T
2Grzanka DawidWojda OliwiaCreative Dance 10-11 H 4T
2Pohl StanisławRomaniuk JuliaELITE DANCE 10-11 H 4T
1Bortniczuk AntoniLewandowska AnastazjaROYAL DANCE STUDIO 8-9 H 4T
1Rosiak Maksymilian MateuszWierzchowska AgataSTART 8-9 H 4T
1Rozbicka ZuzannaSzor HubertMAKO 8-9 H 4T
2Grabiński MarcinHadryś DominikaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Kłos WojciechKotowicz MartynaFAST-STEP 8-9 H 4T
2Szymczyk MikołajBogus MajaFAST-STEP 8-9 H 4T