!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Festiwal Tańca \"ŁOMIANKI 2017: GPP PTT w stylach, GPP PTT 10-11 lat w kombinacji oraz OTTT u Puchar Burmistrza Łomianek (PTT)
Łomianki
Filtruj:
Kategorie:
























1Sharapov VolodymyrGłębocka NataliaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Jarosz AndrzejKhrycheva AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
3Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
5Bartkiewicz MichałOmyła WiktoriaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
7Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
8Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
9Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
11Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
12Zabrodzki PrzemysławBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
13Just JosefZakrzewska IzabelaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
14Sobala MateuszGaweł PaulinaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
15Bedla FilipMłynarczyk WeronikaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
15Musiałkowski PiotrKłopotowska MagdaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
17Klepacz KacperWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
18Bednarski MaciejCzerwik KlaudiaSUKCES Dorośli OPEN LA (GPP)
18Duda RobertGąsior NataliaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
20Duda MaciejPiwowarczyk JoannaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
21Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
22Korbanek SzymonKorbanek KorneliaDANCECLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
23Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
23Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
25Kmita SebastianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA (GPP)
25Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
27Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
28Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
29Szczur BartłomiejNowak MagdalenaFORUM Dorośli OPEN LA (GPP)
30Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
31Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
31Piotrowski PatrykMazur AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
33Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
33Maryniowski MaciejBil PaulinaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
33Nowak PawełKmiołek IzabelaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
36Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
37Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (GPP)
4Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
5Pernak MichałMatuszewska OliwiaST LEWANDOWSKI Dorośli OPEN ST (GPP)
6Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
7Baran KamilCzęczek JuliaPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (GPP)
10Borówka PawełMajorczyk DominikaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
11Orzechowski FilipWołowiec GabrielaGASIEK Dorośli OPEN ST (GPP)
12Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
13Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
14Bodzioch Artur KonradZaremba MałgorzataAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
17Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Dudin DanilaMalińska PaulinaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
19Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
19Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
21Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
21Myśliński Mateusz ŁukaszSłomczyńska KajaSTUDIO KREACJI TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
21Rydz RafałPalak NataliaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
24Mierzwa MichałSobczyk JagodaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
25Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK Dorośli OPEN ST (GPP)
25Stękała PawełKwaśny DanutaCLASSIC DANCESPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
27Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
27Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
27Pluta FilipZawadzka MarikaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
30Koguciuk JakubBrodawka OlgaRYTM Dorośli OPEN ST (GPP)
30Romerowicz KamilKroczek KlaudiaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
32Bernat MarcinArcimowicz AdrianaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
33Klich MateuszBociąga KatarzynaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
33Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
35Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
36Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST (GPP)
37Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
38Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
39Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
1Karczewicz AdrianŚroda WiktoriaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
2Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK 16-18 B LA
3Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
6Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
8Pędziwiatr AdrianRykowska AleksandraCORTE TOP DANCE 16-18 B LA
9Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 B LA
10Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B LA
11Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 B LA
12Sudin BorysKaczmarek AleksandraPROGRESS 16-18 B LA
13Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B LA
14Łopatka PrzemysławOlczyk WeronikaBRASIL 16-18 B LA
15Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
16Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B LA
17Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B LA
1Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
2Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 B ST
3Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 B ST
4Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
5Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
6Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL 16-18 B ST
7Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
8Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 B ST
8Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Trochymiuk SebastianStanilewicz AgataZAMEK 16-18 B ST
11Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 B ST
12Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 B ST
13Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
14Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
15Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B ST
16Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 B ST
17Zagórski JanWoźniak EwelinaZORBA 16-18 B ST
1Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 C LA
2Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 16-18 C LA
3Zając MateuszNiziołek NataliaBRASIL 16-18 C LA
4Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C LA
5Gazda JanuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 C LA
6Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C LA
7Matykiewicz ZbyszkoAntos NataliaBRASIL 16-18 C LA
8Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
8Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C LA
10Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C ST
2Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C ST
3Szyszka MichałSzyszka MagdalenaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Bendinger KrystianRakowiecka AdriannaJEDYNKA 16-18 C ST
5Chodorowski BartoszSzczepanik Marta AgataRIVIERA 16-18 C ST
6Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 C ST
7Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 C ST
8Rosiński HubertSobolewska KarolinaSHOW TIME 16-18 C ST
9Dermanowski WiktorModzelewska AnetaIMPET TEAM 16-18 C ST
1Hałaj SewerynParalusz RoksanaRYTM 16-18 D LA
2Krzemiński MichałStaroń WeronikaSTEP DANCE 16-18 D LA
3Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
4Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
2Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D ST
3Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 D ST
4Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
6Czyż DamianPiórkowska PaulinaSHOW TIME 16-18 D ST
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 E LA
2Cichoń MichałMichalska JuliaCANTINERO 16-18 E LA
3Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E LA
4Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E LA
5Wawrzusiszyn DominikTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
6Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E LA
7Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E LA
1Krawczyk PawełLorkowska KingaBRASIL 16-18 E ST
2Pawlicki LeszekMazurkiewicz AdaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
3Mielnicki MarcinJanaszczyk MajaJEDYNKA 16-18 E ST
4Dmowski HubertZawadka JuliaIMPET TEAM 16-18 E ST
5Frankowski RafałMagdziarz ZofiaGOLD TEAM 16-18 E ST
6Marczewski JakubSitkiewicz WiktoriaSHOW TIME 16-18 E ST
1Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
2Gryczka AdamRytkowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
3Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA (GPP)
4Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
5Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
6Litorowicz OskarKwietniowska OliwiaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 OPEN LA (GPP)
8Wójcik ChristofSojska KarolinaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
9Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
10Gawęcki TomaszIzdebska ZuzannaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (GPP)
12Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
16Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
17Jadczak JakubBiskup RoksanaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN LA (GPP)
19Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 OPEN LA (GPP)
20Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN LA (GPP)
21Niedośpiał MarcinSarnowska ZofiaSŁOŃCE 16-18 OPEN LA (GPP)
22Sudin BorysKaczmarek AleksandraPROGRESS 16-18 OPEN LA (GPP)
23Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN LA (GPP)
23Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
3Pieczyrak KamilPolewska SandraKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
4Zawierucha BorysWieczorek WiktoriaRYTM 16-18 OPEN ST (GPP)
5Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
6Repecki MichałTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
7Dąbek MateuszMangudis TasijaDANCECLUB 16-18 OPEN ST (GPP)
8Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
9Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (GPP)
11Kujawiński PatrykKanclerz MichalinaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Micał KamilPitera GabrielaK-STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
13Kidybiński PawełŁopocka MałgorzataMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
14Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
15Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 OPEN ST (GPP)
16Gołojuch ŁukaszLadzińska KarolinaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
17Czajkowski DanielOlejnik SaraST DOBROWOLSCY 16-18 OPEN ST (GPP)
18Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
19Łyczba RadosławLang MagdalenaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
20Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 OPEN ST (GPP)
1Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C LA
2Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C LA
3Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C LA
4Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C LA
5Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
6Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C LA
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C ST
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 C ST
3Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 C ST
4Szymczak MateuszTasinkevych AnastasiiaIMPET TEAM 14-15 C ST
5Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 C ST
6Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 C ST
7Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 C ST
8Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C ST
9Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 C ST
1Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
2Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN LA (GPP)
3Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN LA (GPP)
4Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
6Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
8Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 14-15 OPEN ST (GPP)
3Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 OPEN ST (GPP)
4Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
5Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
6Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST (GPP)
7Myślicki DanielKoss NataliaDANCECLUB 14-15 OPEN ST (GPP)
8Mroziński MateuszProtasiewicz OliviaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
9Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
10Miśtal SzymonDąbrowska JuliaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
10Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
12Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
1Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 E 8T
2Makowski MikołajRaszkowska DominikaFAST-STEP 12-13 E 8T
3Adamski KacperMaciak JuliaEMOTION 12-13 E 8T
1Borowy MaksymilianJastrzębska ZuzannaKTT DUET 12-13 G 4T
2Łukasiewicz KarolKidoń ZuzannaBLUE CLASSIC 12-13 G 4T
3Schab ŁukaszŻochowska MajaEMOTION 12-13 G 4T
3Rejmer BartłomiejZarychta ZuzannaCENTRUM TAŃCA 12-13 G 4T
1Rogoziński JakubKłos JowitaEMOTION 12-13 H 4T
1Wieczorek JerzyCzapska WiktoriaFAST-STEP 12-13 H 4T
1Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 12-13 H 4T
2Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 12-13 H 4T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
3Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
4Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
5Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN LA (GPP)
6Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
7Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN LA (GPP)
8Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN LA (GPP)
9Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
10Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
10Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
2Serafin MaksymilianWiewiórka JuliaRAGTIME 12-13 OPEN ST (GPP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
4Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
5Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
6Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
7Bazylewicz JakubDroganowska AntoninaFAN 12-13 OPEN ST (GPP)
8Mazur MikołajRomanowska OliwiaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
9Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
10Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
11Ziółek WiktorSzustek AlicjaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
1Grabiński MarcinJanczuk JuliaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wólkiewicz FilipModrzejewska MariaEGUROLLA DANCE STUDIO 10-11 H 4T
2Wilford JamesPieńkowska DorotaFAST-STEP 10-11 H 4T
2Zajkowski MaciejOtocka MichalinaFAST-STEP 10-11 H 4T
1Wysocki BartoszKaczmarek AmeliaLATINA 10-11 OPEN 8T (GPP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 OPEN 8T (GPP)
3Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 10-11 OPEN 8T (GPP)
4Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
5Demianiuk JanWierciszewska AureliaBLUE CLASSIC 10-11 OPEN 8T (GPP)
6Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 OPEN 8T (GPP)
7Hass BartoszBilińska NikolaSTART 10-11 OPEN 8T (GPP)
8Janik OskarWilczek MajaA+S 10-11 OPEN 8T (GPP)