!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
VI OTTT O Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2018 (PTT)
Piaski
Filtruj:
Kategorie:



















1Zdziech PrzemysławWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
2Głogowski PiotrPłaza WiolettaCENTRUM TAŃCA 16-18 A LA
3Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 A LA
4Jabłoński DariuszPoniatowicz KarolinaKADRYL 16-18 A LA
5Kuźniar DawidAdamiec IzabelaSENSO 16-18 A LA
1Kopaczyński MichałMeńko MonikaAKSEL 16-18 B LA
2Oberda JakubOworuszko DominikaLIDER 16-18 B LA
3Szuba MichałGmochowska JustynaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
4Puszka MichałNasalska IzabelaLIDER 16-18 B LA
5Horb VladislavHuk MilenaArt-Dance 16-18 B LA
6Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B LA
7Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
8Gazda JanuszKnyś AnnaLIDER 16-18 B LA
9Skupień ŁukaszPietrzyk SylwiaPOLISH CLUB 16-18 B LA
10Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
11Czerw MaciejOlszówka ZuzannaLIDER 16-18 B LA
1Wojciechowski StanisławJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
2Horb VladislavHuk MilenaArt-Dance 16-18 B ST
3Kuczyński FilipSzczukiewicz KatarzynaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 B ST
4Pik DamianCzerczak AleksandraESKADRA 16-18 B ST
5Zbucki PatrykChalimoniuk DominikaZAMEK 16-18 B ST
6Skalski Paweł OlafKrytak MałgorzataDŻET 16-18 B ST
7Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 B ST
8Abramov AleksandrKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B ST
1Ishchenko ArtemSereda MariiaArt-Dance 16-18 C LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
3Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 C LA
4Laskowski MichałWadowska MagdalenaLIDER 16-18 C LA
5Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 C LA
6Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
1Bahir AdamZając OliwiaSTUDIO CHILLOUT 16-18 D LA
2Płaneta JakubDziemidowicz Zuzanna OliwiaSAMBA 16-18 D LA
3Gmochowski MateuszLewicka AleksandraCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
1Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F LA
2Frania ŁukaszBaran PatrycjaJUMP 16-18 F LA
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F LA
4Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F LA
5Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 F ST
2Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 F ST
3Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
4Zwoliński JakubStarzyńska AureliaSTUDIO CHILLOUT 16-18 F ST
5Sarna JakubKowalska MajaAKSEL 16-18 F ST
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C LA
2Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 14-15 C LA
3Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 14-15 C LA
4Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C LA
5Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C LA
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
7Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 C LA
1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 14-15 C ST
2Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 C ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Łyszczarz BartoszSkóra MartynaDŻET 14-15 C ST
5Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 14-15 C ST
1Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D LA
2Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 14-15 D LA
3Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
4Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
5Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
6Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 14-15 D LA
7Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
1Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D ST
2Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 D ST
3Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
4Hamzayev ElwinMarkiewicz WiktoriaA-Z 14-15 D ST
5Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
6Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
1Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 E 8T
2Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
3Kulyk IhorPosuvaliuk AnnaArt-Dance 14-15 E 8T
4Wiaderny AleksanderSłomska AmeliaEMOTION 14-15 E 8T
5Zgutka BartłomiejZgutka AgataFAST-STEP 14-15 E 8T
6Kijak KonradMalmon WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
7Łukasiewicz KarolMarciniak WiktoriaBLUE CLASSIC 14-15 E 8T
8Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE 14-15 E 8T
8Kazura KrystianPobidyńska MartynaA-Z 14-15 E 8T
10Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 14-15 E 8T
11Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 14-15 E 8T
12Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
12Wołoszyn KamilPituch PolaJUMP 14-15 E 8T
14Olchowy PawełGałęza MartynaSTUDIO CHILLOUT 14-15 E 8T
1Boś JanCzarnocka AlicjaELITE DANCE 14-15 F 6T
2Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM 14-15 F 6T
3Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 F 6T
4Koniecko AdrianKoniecko WiktoriaPRESTIGE 14-15 F 6T
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 14-15 F 6T
6Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 14-15 F 6T
7Pieprzyk MateuszMazur KingaZAMEK 14-15 F 6T
9Pliszka MiłoszWoźniak EmiliaJUST DANCE 14-15 F 6T
10Korol ŁukaszGrochowska NikolaRYTM 14-15 F 6T
11Wrona ŁukaszLis ZuzannaBALLROOM 14-15 F 6T
12Boś RemigiuszRodaczek MagdalenaLIDER 14-15 F 6T
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D LA
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
3Kopeć WojciechSzeląg ZuzannaA-Z 12-13 D LA
4Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D LA
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D LA
1Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 D ST
2Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
3Fehr MichałPelczar EmiliaK-STUDIO 12-13 D ST
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 12-13 D ST
1Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 12-13 E 8T
3Gilewicz BartoszWerema MartynaTAKT 12-13 E 8T
4Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
5Łabuś WojciechDolińska MartynaTAKT 12-13 E 8T
1Ohiienko OleksandrShchybyvolok SofiiaArt-Dance 12-13 G 6T
2Mazurek SzymonJoachimowicz PatrycjaRYTM 12-13 G 6T
1Demianiuk JanModrzejewska MariaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
2Karaskiewicz MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS 10-11 E 6T
3Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 10-11 E 6T
4Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 10-11 E 6T
5Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 10-11 E 6T
6Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 E 6T
7Bulzak JanGiżka MartynaJELINEK 10-11 E 6T