!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Będzin (PTT)
Będzin
Filtruj:
Kategorie:



























1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F LA
2Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
3Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
2Pyrzyk AndrzejPyrzyk MałgorzataPERFECT Senior III F ST
3Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B LA
2Nazaruk MichałDanisz JuliaKuźnia Tańca 16-18 B LA
3Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 16-18 B LA
4Gurskiy DmitriyMiterska JuliaMASTER DANCE 16-18 B LA
5Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B LA
6Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-18 B LA
7Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B LA
8Nabiałczyk BartoszKaliściak NataliaST DOBROWOLSCY 16-18 B LA
9Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B LA
10Wawrzyczny PawełSzymiczek MartynaRONDO 16-18 B LA
11Kliminowski AmadeuszLisowiec AleksandraRUDAN 16-18 B LA
12Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 B LA
13Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
14Łądka WiktorHanusek PaulinaRYTM 16-18 B LA
15Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
16Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B LA
16Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B LA
18Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B LA
1Maślanka MateuszRudkowska JulitaDANCE TEAM 16-18 B ST
2Trytko MichałWoźniak EwelinaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 B ST
3Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
4Ciok MichałMitka KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 B ST
5Sowa KamilKolarczyk IzabelaRONDO 16-18 B ST
6Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
7Macura BogdanKogut AlicjaRYTM 16-18 B ST
8Sobieraj Paweł -Grabowska Karina AgnieszkaJEDYNKA 16-18 B ST
9Sączek JakubSzczęch KarolinaLORDANCE 16-18 B ST
10Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
11Czyrnia TobiaszIdzik MałgorzataMAESTRO 16-18 B ST
11Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
13Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 B ST
14Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
14Hamulecki Krzysztof MarcinNiepsujewicz OliwiaARTS STUDIO 16-18 B ST
16Ślazyk JakubManowska WeronikaMISTRAL 16-18 B ST
17Jagoda MaciejJaworska WiktoriaAKTAN 16-18 B ST
17Szozda MaciejParoń OliwiaDANCE TEAM 16-18 B ST
19Sitek SebastianKutera JuliaRESPECT DANCE 16-18 B ST
20Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
1Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Szyporta MateuszKosno WiktoriaDANCE TEAM 16-18 C LA
3Zagórski JanGalewicz WeronikaZORBA 16-18 C LA
4Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Kosek MarcinSzaporów JuliaFALLAWAY 16-18 C LA
7Jendrusiak AndrzejSadziak WiktoriaZORBA 16-18 C LA
8Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
9Domiański MichałKolińska JuliaCentrum Tańca FIESTA 16-18 C LA
10Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C LA
1Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C ST
2Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 C ST
3Bilski KamilWilk JoannaCENTRUM TAŃCA 16-18 C ST
4Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
5Krzemiński GrzegorzKlebach WeronikaFLAMENCO 16-18 C ST
6Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C ST
1Zemełka DennisZemełka JenniferUKS CATIA 16-18 D LA
2Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D LA
3Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D LA
4Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
5Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
6Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 D LA
7Stanik MariuszDobrakowska MajaBALLARE 16-18 D LA
8Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D LA
9Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 D LA
10Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D LA
1Pustelnik PrzemysławDytko PaulinaATHINA 16-18 D ST
2Federowicz MikołajHyży EmiliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D ST
3Królikowski-Różycki KamilKrólikowska-Różycka KasjaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
4Bilski FilipBiesiekierska KarolinaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
5Pokora JakubBielas WiktoriaETIUDA 16-18 D ST
6Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 D ST
7Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
8Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 D ST
9Schultz MichałNuckowska DominikaA+S 16-18 D ST
1Grajewski MateuszWojtych DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
2Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
3Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA 16-18 E LA
4Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E LA
5Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E LA
6Merchel JulianMerchel AnnaST Linestudio 16-18 E LA
7Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E LA
1Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaSzk. Tańca Gutovskyi 16-18 E ST
2Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 E ST
3Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 E ST
4Ciechanowski DariuszBorcz HalinaArtDance 16-18 E ST
1Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C LA
2Kuś DawidTerlikowska MajaPERFECT 14-15 C LA
1Muller MichałWychowałek WiktoriaSUKCES 14-15 C ST
2Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 14-15 C ST
3Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
4Haduch JakubRytych ZuzannaKIEPURA 14-15 C ST
5Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 14-15 C ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
7Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 C ST
8Skórka JakubDomagała OliwiaSUKCES 14-15 C ST
9Ryba ArkadiuszPodlejska OliwiaLORDANCE 14-15 C ST
9Wiórek MaciejSzołtysik WeronikaIMPULS 14-15 C ST
1Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
2Purgal AdamWodzisławska KingaST DOBROWOLSCY 14-15 E 8T
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaNOVOMEX 14-15 E 8T
4Fidler JakubPosłowska JagodaKICK 14-15 E 8T
5Reng KacperReng KlementynaBALLARE 14-15 E 8T
6Wojaczek PawełŁabuda PatrycjaMIX 14-15 E 8T
7Dąbrówka SzymonKowalczyk OliwiaDANCE CENTER 14-15 E 8T
1Serafin BartłomiejFrątczak AnnaJEDYNKA 14-15 F 6T
2Borczyk DamianMaks KarolinaETIUDA 14-15 F 6T
3Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 F 6T
4Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 14-15 F 6T
5Owczarek KrzysztofMalej AleksandraETIUDA 14-15 F 6T
6Zglinicki DawidFurman DariaFORUM 14-15 F 6T
7Taborek AdamRączka JuliaMARENGO 14-15 F 6T
8Mienkina AdamCzajka ZuzannaMARENGO 14-15 F 6T
9Górecki JędrzejRomaniewska NataliaDANCE POINT 14-15 F 6T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
2Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D LA
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
4Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D LA
5Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D LA
6Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D LA
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
3Szozda MichałGoranczewska JuliaNOVOMEX 12-13 D ST
4Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D ST
5Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 12-13 D ST
6Morawicki JakubMajerowska WeronikaIGLICA 12-13 D ST
7Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
8Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 12-13 D ST
8Pielka KrzysztofRytwińska AleksandraPERFECT 12-13 D ST
1Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 12-13 E 8T
2Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
3Cyran Juliusz KarolMagnowska JustynaRONDO 12-13 E 8T
4Zielony JakubKropidło KlaudiaRYTM 12-13 E 8T
1Thomalla PascalHyla JuliaDANCE TEAM 12-13 G 6T
1Kruk DawidNaramska MariaFORUM 12-13 G 6T
1Kubies BartoszZaworska ZuzannaMARENGO 12-13 G 6T
1Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA 12-13 G 6T
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 G 6T
2Drogosz SzymonDulewicz NinaRESPECT DANCE 12-13 G 6T
2Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 G 6T
3Bawoł PatrykŚciborska WiktoriaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Fiałkiewicz AdrianSkrobol MartynaRYTM 12-13 G 6T
3Powroźnik KacperPason AnnaKTT REWIA 12-13 G 6T
1Kosteczko IgaCzechowski MichałRONDO 12-13 H 4T
1Morawiec WiktorBłaszczyk NikolaETIUDA 12-13 H 4T
1Wojciechowski PiotrMichewicz JuliaST Linestudio 12-13 H 4T
1Kimla MaksymBorecka KorneliaST DOBROWOLSCY 12-13 H 4T
1Kobędza KamilAłaszewska SandraSUKCES 12-13 H 4T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 12-13 H 4T
2Kawa KacperBiałecka AnnaETIUDA 12-13 H 4T
2Kostuj AdamStepniak WiktoriaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 H 4T
2Ławniczek PiotrMarek AnnaIMAGE 12-13 H 4T
2Łyżwa AleksanderStadnik WiktoriaETIUDA 12-13 H 4T
1Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 10-11 F 6T
3Kielan MarcelChruścicka NikolaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
4Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 10-11 F 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
1Brixy TobiaszHaraf JuliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
1Otto AdamPawełczak PaulinaMAESTRO 10-11 G 6T
1Szaleniec JakubMargiel KamilaPERFECT 10-11 G 6T
2Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 10-11 G 6T
2Janus MiłoszOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
2Urbański KrzysztofMielus MartynaETIUDA 10-11 G 6T
3Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Holewik KrzysztofRyguła AleksandraSZOK 10-11 G 6T
3Klar MikołajKalynowycz DariaJEDYNKA 10-11 G 6T
3Kępiński KacperRudek AnetaPERFECT 10-11 G 6T
3Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 G 6T
3Sadowski JanBorek ElizaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Kwarta KacperKopiec OliwiaETIUDA 10-11 H 4T
1Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Misiaszek SzymonCelej AmeliaST CIEPŁY 10-11 H 4T
1Smolarczyk FilipDobosz JuliaRYTM 10-11 H 4T
1Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 10-11 H 4T
1Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 H 4T
1Żak MateuszHelińska JuliaST DOBROWOLSCY 10-11 H 4T
1Adrianowicz AdrianGawrońska AnnaA+S 10-11 H 4T
1Hurko MarcelGrygiel KarolinaETIUDA 10-11 H 4T
2Michalczyk SebastianGabriel MagdalenaDANCE TEAM 10-11 H 4T
2Reng MikołajKałużko IdaBALLARE 10-11 H 4T
2Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 10-11 H 4T
2Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 10-11 H 4T
2Wilanowski MaciejSołtys MajaMARENGO 10-11 H 4T
2Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 10-11 H 4T
2Hardy AdamManowska MichalinaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
2Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 F 6T
1Kosecki NatanielKozuń LiwiaESKADRA 8-9 G 6T
2Gelardi GiovanniSebesta OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 G 6T
2Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 G 6T
3Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 6T
3Tarasin JuliuszWilkosz JuliaPERFECT 8-9 G 6T
1Crepaldi PaoloNocoń MajaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
1Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 8-9 H 4T
1Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 8-9 H 4T
1Janus TobiaszGawin MajaAKADEMIA TAŃCA AS 8-9 H 4T
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 8-9 H 4T
2Fliga MiłoszKordyś JuliaMARENGO 8-9 H 4T
2Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
2Setlak ŁukaszKościelniak NataliaMARENGO 8-9 H 4T
2Ściborski JakubKojtek EmiliaKTT REWIA 8-9 H 4T
1Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT Do 7 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT Do 7 H 4T