!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź (PTT)
Czeladź
Filtruj:
Kategorie:


























1Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 16-18 B LA
2Talik KamilGwóźdź PaulinaNOWY STYL 16-18 B LA
3Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 B LA
4Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO 16-18 B LA
6Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B LA
7Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 B LA
8Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 B LA
9Sobania AndreasArczyńska DariaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
10Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B LA
11Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B LA
12Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 B LA
13Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B LA
14Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 B LA
1Ciura MaciejTomalska MajaA+S 16-18 B ST
2Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA 16-18 B ST
3Śliwa PawełKarczmarz AgnieszkaSUKCES 16-18 B ST
4Włochowicz MateuszKubiak JuliaMAESTRO 16-18 B ST
5Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
6Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 B ST
7Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
8Jaworski JakubWrzesień DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 B ST
8Gajdera DawidPacharzyna JuliaLORDANCE 16-18 B ST
10Rudnicki SzymonMatlęga KarolinaArtDance 16-18 B ST
11Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 16-18 B ST
12Kotkowski KewinLipowska OlgaSUKCES 16-18 B ST
13Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 B ST
14Ligenza JakubMakiejewska NataliaSUKCES 16-18 B ST
1Korbut AleksanderDorycka DominikaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Stępień JarosławDybała - Chmaj WiktoriaArtDance 16-18 C LA
3Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 16-18 C LA
4Skrobisz EmanuelKlebach WeronikaZORBA 16-18 C LA
5Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 16-18 C LA
6Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
7Rusin MateuszŚlósarz MilenaKuźnia Tańca 16-18 C LA
8Ilnicki WojciechKaczmarek AnnaDANCE CENTER 16-18 C LA
9Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C LA
10Wieczorek GrzegorzChmielińska MajaAKADEMIA TAŃCA 16-18 C LA
11Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
12Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C LA
13Grzelczak DawidBuczek MałgorzataESKADRA 16-18 C LA
14Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C LA
1Piotrowski JakubKołosowska JuliaMARENGO 16-18 C ST
2Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 16-18 C ST
3Brzeźny BartoszBrzeźny MalwinaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 C ST
4Sitek SebastianAdamiec WiktoriaRESPECT DANCE 16-18 C ST
5Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
6Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 16-18 C ST
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 16-18 C ST
8Zyzik KacperGurazda MilenaETIUDA 16-18 C ST
9Olejnik OlafStelmach VictoriaIMPRESS 16-18 C ST
10Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C ST
10Sohling NorbertCygan KingaKLASA 16-18 C ST
12Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 C ST
13Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 C ST
14Kuśpiel MarcinPietranek MonikaFLAMENCO 16-18 C ST
1Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D LA
3Jastrzębski JarosławGóra AgnieszkaSEMPRE 16-18 D LA
4Pytlik KamilGłażewska AnnaLORDANCE 16-18 D LA
5Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
6Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D LA
7Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D LA
8Klimek FilipKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice 16-18 D LA
1Gajewski PatrykKapusta AlicjaBAWINEK 16-18 D ST
2Cieślik ŁukaszKocot MagdalenaDANCELOOK 16-18 D ST
3Grabowski MariuszDul SylwiaBAWINEK 16-18 D ST
4Kijak KonradMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 D ST
6Kubica EliaszFranik NataliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 D ST
7Walaszek KarolKalicińska NataliaEVOLUTION 16-18 D ST
8Bajorek PawełStrumińska PaulinaIGLICA 16-18 D ST
8Kaszuba DawidKwadrans PaulinaST CIEPŁY 16-18 D ST
10Rachfalski WojciechBocheńczak BarbaraFORUM 16-18 D ST
11Cnota JakubGensty WiktoriaLORDANCE 16-18 D ST
12Purgal AdamSkotalczyk AmandaST DOBROWOLSCY 16-18 D ST
13Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 D ST
14Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 16-18 D ST
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E LA
2Manusch MikołajPyszka KatarzynaFORUM 16-18 E LA
3Kuraś JakubBanasiak DariaJEDYNKA 16-18 E LA
4Bryndza PatrykKorycińska JuliaNOWY STYL 16-18 E LA
5Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E LA
6Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E LA
7Bielas AdamBiałek JuliaAKTAN 16-18 E LA
8Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
9Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E LA
9Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E LA
11Skoczek MateuszSołtys MałgorzataSKT AGH 16-18 E LA
12Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E LA
12Lasocki SebastianRzeszowska MagdaRONDO 16-18 E LA
14Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
15Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E LA
16Halama PawełRobak NataliaBAWINEK 16-18 E LA
17Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
18Mroczek MichałZygmunt WeronikaST CIEPŁY 16-18 E LA
18Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E LA
20Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E LA
21Mienkina AdamPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 E LA
22Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E LA
23Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E LA
24Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E LA
1Wielgocki JakubSokołowska MartynaCT WYPYCH 16-18 E ST
2Ogrodnik MarekOgrodnik KamilaRÓŻA 16-18 E ST
3Paczyński MateuszŁyczko DariaSUKCES 16-18 E ST
4Jaworski NikodemWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 16-18 E ST
5Bińkowski MichałPajerska DominikaArtDance 16-18 E ST
6Płociński HubertWyrzykowska KatarzynaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E ST
7Reng KacperReng KlementynaBALLARE 16-18 E ST
8Bulenda RafałKołodziej AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
9Skowronek TobiaszŻylak KajaRÓŻA 16-18 E ST
10Wolny JakubKot EmiliaZORBA 16-18 E ST
11Lozinszek ArturJaromin AleksandraSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
12Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
13Bodył JakubKądziołka MagdalenaFORUM 16-18 E ST
13Sypniewski KacperBogdziewicz WiktoriaKTT REWIA 16-18 E ST
15Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 E ST
16Bassara MaciejWitek AnnaBAWINEK 16-18 E ST
17Pukajczyk MichałWróblewska JustynaBAWINEK 16-18 E ST
17Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E ST
19Mienkina AdamPodoręcka ZuzannaMARENGO 16-18 E ST
19Tkacz SebastianGerstel RoksanaFORUM 16-18 E ST
21Musioł MichaelOstrowska SandraUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle 16-18 E ST
22Kluczka KrzysztofRadziewska JuliaFORUM 16-18 E ST
1Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 C LA
2Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 14-15 C LA
3Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 C LA
4Żukowski MikołajKozołub ZofiaCHAMPION TEAM 14-15 C LA
5Galwas MaksymilianBorowska JuliaRYTM 14-15 C LA
6Nikiel JakubNykiel OliwiaNOWY STYL 14-15 C LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 C LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D LA
3Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D LA
4Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D LA
5Pielka KrzysztofMargiel KamilaPERFECT 14-15 D LA
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D LA
7Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D LA
8Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D LA
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
2Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA 14-15 D ST
3Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
4Lenarczyk ŁukaszLewandowska WeronikaMAESTRO 14-15 D ST
5Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 14-15 D ST
6Jóźwicki MateuszBury AgataNOWY STYL 14-15 D ST
7Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION 14-15 D ST
8Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 14-15 D ST
9Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 14-15 D ST
10Gędłek DawidOrządała MalwinaAKADEMIA TAŃCA AS 14-15 D ST
10Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 14-15 D ST
1Wojciechowski PiotrGoliszewska AleksandraST Linestudio 14-15 E 8T
2Nowakowski ŁukaszJarek EmiliaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
3Sławiński HektorMagnowska JustynaRONDO 14-15 E 8T
4Grzesiowski IgorGórniak AleksandraNOWY STYL 14-15 E 8T
5Furmańczyk JakubArczewska ZofiaETIUDA 14-15 E 8T
6Kałuża MichałSkrzypczak AgnieszkaTEAM - Ornontowice 14-15 E 8T
7Szaleniec JakubRytwińska AleksandraPERFECT 14-15 E 8T
8Zielony JakubSkrobol MartynaRYTM 14-15 E 8T
9Soboń BartoszKłucjasz MajaESKADRA 14-15 E 8T
1Ciura FranciszekStadnik WiktoriaA+S 14-15 F 6T
2Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA 14-15 F 6T
3Wasiutyński GrzegorzKropidło KlaudiaRYTM 14-15 F 6T
4Nagel AdamPason AnnaKTT REWIA 14-15 F 6T
5Szpara FilipPazio OliwiaNOWY STYL 14-15 F 6T
6Taborek AdamRachwał JessicaMARENGO 14-15 F 6T
7Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM 14-15 F 6T
7Skutnik IgorRadziewska HannaFORUM 14-15 F 6T
9Włodarczyk OskarMichalik ZofiaFORUM 14-15 F 6T
10Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN 14-15 F 6T
1Kościelniak WojciechRuiz Vidales KlaraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
1Rączkowski MiłoszJontza AnnaST Linestudio 14-15 G 6T
1Włodarczyk JarosławHerbut MajaAKTAN 14-15 G 6T
2Mirek StanisławWichłacz SandraMistrzowska Akademia Taneczna 14-15 G 6T
2Powroźnik KacperCabaj HelenaKTT REWIA 14-15 G 6T
2Płoński TadeuszOgonowska WeronikaRONDO 14-15 G 6T
2Jędrzejczyk HubertRobak KlaudiaETIUDA 14-15 G 6T
3Czerniec KamilProksa HannaST Linestudio 14-15 G 6T
3Grabara OskarGawron KingaPERFECT 14-15 G 6T
3Holewik KrzysztofSternik OliwiaSZOK 14-15 G 6T
3Jeziorny KrzysztofBogdan WiktoriaETIUDA 14-15 G 6T
3Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE 14-15 G 6T
3Kolenda DominikKłapczyk PatrycjaTEAM - Ornontowice 14-15 G 6T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D LA
2Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D LA
3Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D LA
4Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D LA
5Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D LA
5Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D LA
6Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D LA
7Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D LA
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D ST
1Krasoń Karol KamilBednarczyk WiktoriaZŁOTA PARA 12-13 D ST
2Cyran Juliusz KarolSosna AmeliaRONDO 12-13 D ST
3Antosik MaciejStefan Antonina4STEP 12-13 D ST
4Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 12-13 D ST
5Woźniak HubertMichalska JuliaZORBA 12-13 D ST
6Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO 12-13 D ST
7Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 12-13 D ST
1Madej MichałNędza OliwiaArtDance 12-13 E 8T
2Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
3Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
4Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice 12-13 E 8T
5Szczepaniak PiotrLedwoń KingaPERFECT 12-13 E 8T
6Klar MikołajPijet MajaJEDYNKA 12-13 E 8T
7Karasiak PiotrFuks Aleksandra WeronikaESKADRA 12-13 E 8T
8Sierak MichałKotwa MartynaLATIN DANCE 12-13 E 8T
9Grobelny BartoszKwoka ZofiaSKYDANCE 12-13 E 8T
10Kuban IgorBrzezińska-Śledzik WiktoriaZORBA 12-13 E 8T
1Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO 12-13 F 6T
2Lewandowski BartoszBlady JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
3Kacuga OskarRudek AnetaPERFECT 12-13 F 6T
4Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 12-13 F 6T
5Suszek BłażejLipnicka PatrycjaZORBA 12-13 F 6T
6Szafran AdamKosowska MartynaST CIEPŁY 12-13 F 6T
7Sadowski MateuszKucharska LenaST DOBROWOLSCY 12-13 F 6T
8Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 F 6T
8Pawelec WiktorKin ZofiaRONDO 12-13 F 6T
10Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
11Krawiec MichałKupczyk EdytaSzkoła Tańca SPARTA 12-13 F 6T
12Merzlykin ArtemWilkosz JuliaFLAMENCO 12-13 F 6T
13Brol JakubKołomycew DariaZORBA 12-13 F 6T
1Pyszka JacekKoczorowska AgataFORUM 12-13 G 6T
1Urbaniak DawidGórecka BarbaraJEDYNKA 12-13 G 6T
1Wilanowski MaciejKleszcz IgaMARENGO 12-13 G 6T
2Lupa MichałMarciniak MilenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Lupa PawełTkacz MajaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Rowiński RafałPrzewoźny NataliaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 G 6T
2Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice 12-13 G 6T
3Skuza FilipGóra MagdalenaBALLARE 12-13 G 6T
3Twardawa OlivierŁysio ZuzannaSZOK 12-13 G 6T
3Wywiał ErykOrdon OliwiaZORBA 12-13 G 6T
3Francik AdrianZielińska ZofiaST CIEPŁY 12-13 G 6T
3Grabara ArturStarzyńska KamilaPERFECT 12-13 G 6T
3Marcinek MateuszSkrzyszowska RoksanaKTT REWIA 12-13 G 6T
3Reng MikołajKotowicz MartynaBALLARE 12-13 G 6T
1Grzybek AleksanderBadurczyk JoannaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Kubiczek KarolKubiczek NataliaKTT REWIA 12-13 H 4T
1Lipiński PawełZdziarska ZofiaRONDO 12-13 H 4T
1Trzciński DominikFoina BarbaraZORBA 12-13 H 4T
2Antolak OliwierStojak MajaIMPULS 12-13 H 4T
2Jaromin DorianDmuchowska LenaMistrzowska Akademia Taneczna 12-13 H 4T
2Karwot DominikSkrzyp MarcelinaSZOK 12-13 H 4T
1Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY 10-11 F 6T
2Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 F 6T
3Tarasin JuliuszRzepa JuliaPERFECT 10-11 F 6T
4Sosna OliwierWalczyk MajaRAGTIME 10-11 F 6T
5Kącik KacperSerafin ZuzannaEVOLUTION 10-11 F 6T
1Bawor AdamNocoń MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
1Nowak SzymonMolęda WeronikaKICK 10-11 G 6T
2Gałwa JakubKonieczek MajaZORBA 10-11 G 6T
2Otręba MateuszPiur MajaST DOBROWOLSCY 10-11 G 6T
2Piekiełko BłażejDróżdż MagdalenaRAGTIME 10-11 G 6T
3Rychel PawełŁukaszuk MartynaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 G 6T
3Setlak ŁukaszKościelniak NataliaDANCE DON'T WAIT 10-11 G 6T
3Ściborski JakubGrzybek LeonieKTT REWIA 10-11 G 6T
3Gudowski StanisławKocot JuliaMARENGO 10-11 G 6T
3Miśkiewicz BartłomiejWójcik OliwiaEVOLUTION 10-11 G 6T
1Kostarek NatanHodór JuliaPERFECT 10-11 H 4T
1Kwiczala DorianKłosok AleksandraLORDANCE 10-11 H 4T
1Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Pławszewska HannaKołt JustynaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
1Szczepaniak AleksanderKalwajtys NataliaRONDO 10-11 H 4T
1Wrzeszcz AdamCisłowska IgaESKADRA 10-11 H 4T
1Błędowski TobiaszSkupień MajaLORDANCE 10-11 H 4T
1Czapla JuliaKucza MakaryTEAM - Ornontowice 10-11 H 4T
1Fliga MiłoszPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT 10-11 H 4T
1Kauffmann JakubCichocka EmiliaSZOK 10-11 H 4T
1Kisiela TomaszStańska KingaCentrum Tańca FIESTA 10-11 H 4T
2Pilot OskarJackowska AmeliaMISTRAL 10-11 H 4T
2Ruszkowski MaciejGórecka MartynaEVOLUTION 10-11 H 4T
2Sobczeński BartoszSkorupa PaulinaMISTRAL 10-11 H 4T
2Wiciński ŁukaszZontek IngridEVOLUTION 10-11 H 4T
2Bąk KacperRoszczyńska HannaMistrzowska Akademia Taneczna 10-11 H 4T
2Chmielarski DominikWojtasik DominikaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Jędrak MateuszJędrak NataliaZORBA 10-11 H 4T
2Miadziołko WiktorCiszewska LiliannaFLAMENCO 10-11 H 4T
2Pawełek SzymonCzajka PaulinaLORDANCE 10-11 H 4T
1Siudyka KacperŁukaszewicz EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
2Różalski MiłoszKuś EmiliaPERFECT 8-9 G 6T
3Dżbik WiktorFuks KarolinaESKADRA 8-9 G 6T
3Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO 8-9 G 6T
1Drechny-Mucha MaksymilianWiltowska MagdalenaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaPERFECT 8-9 H 4T
1Kowalski WojciechSztuka PolaPERFECT 8-9 H 4T
1Stawowy StanisławPabian ZofiaEVOLUTION 8-9 H 4T
1Wawrzyńczak MikołajKołdon EmiliaZORBA 8-9 H 4T
2Figuła GrzegorzKłoda EwaMISTRAL 8-9 H 4T
2Grobelak KacperStanek AnastazjaZORBA 8-9 H 4T
2Psiuk DominikPerlińska ZofiaZORBA 8-9 H 4T
2Szkatuła SylwesterGorzolnik AleksandraLORDANCE 8-9 H 4T
2Żołnierczyk SebastianBłażejak PolaPERFECT 8-9 H 4T