!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER 2016 - Grand Prix Polski Junior I, Junior II, Młodzież i Dorośli, (PTT)
Lublin Hala Centrum Sportowo-Rekreacyjnego UP, ul. Głęboka 31
Filtruj:
Kategorie:

























1Jeleń ErnestKhrycheva AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
2Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
3Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
4Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
5Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
6Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
7Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
8Dreling AdrianWawrzusiszyn AgataPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
9Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Andrzejewski KamilRucińska DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
11Rygielski MaciejWęglińska IwonaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
12Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
13Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
14Ossowski Karol PawełSech PatrycjaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
15Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
16Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Maj MichałKowalczyk KingaIDEA Dorośli OPEN LA (GPP)
18Zdziech PrzemysławWojciechowska EwelinaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
19Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
20Jabłoński DamianZakrzewska IzabelaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
21Gawlik MichałWalczyk KarolinaCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
21Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
23Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
23Magierowicz MateuszTadla JolantaIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
25Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
26Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
27Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
28Zawadzki RobertShkliaruk AlinaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
29Labryga PawełPrzywara SaraFLAMENCO Dorośli OPEN LA (GPP)
30Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN LA (GPP)
31Michalak KrystianSyzdoł MonikaBRASIL Dorośli OPEN LA (GPP)
32Wójcik PatrykBil PaulinaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
33Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
34Kusztal OskarKulpa AnnaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
34Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
36Mroczka PawełRogala KamilaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
37Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS Dorośli OPEN LA (GPP)
38Maryniowski MaciejNiziołek KorneliaMAGIC-DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
39Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
1Le MichałJabłońska SandraKTT DUET Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
3Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (GPP)
4Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (GPP)
5Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
6Litewka MichałMatoga JustynaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
8Lemieszek MichałGola DominikaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
9Ples WojciechCzęczek JuliaPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
10Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
11Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Orzechowski FilipWołowiec GabrielaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
13Stempka KewinPawlak MajaIMPULS Dorośli OPEN ST (GPP)
14Wiatrowicz MarcinAdamiak ZuzannaMERENGUE Dorośli OPEN ST (GPP)
15Maj MichałKowalczyk KingaIDEA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Pasterz PawełPasterz PaulinaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
17Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
18Chmiel KamilSawuła JoannaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
19Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
20Rydz RafałPalak NataliaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
21Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
22Binkowski JacekKroczek KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
23Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
24Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
25Matuszewski MichałKwiatek AleksandraBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
26Pawlak KamilRafińska KlaudiaCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
27Starowicz PiotrDrożyner PaulinaMUZA Dorośli OPEN ST (GPP)
1Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B LA
2Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
3Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B LA
4Rydz RafałPalak NataliaLIDER 16-18 B LA
5Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 B LA
6Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 B LA
7Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B LA
8Wójcik SzymonMikołajska ZofiaIMPULS 16-18 B LA
9Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B LA
10Pietrzela JakubCzerniak AleksandraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
1Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 B ST
2Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 B ST
3Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 B ST
4Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 B ST
5Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
6Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
7Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B ST
8Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
8Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 B ST
10Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 B ST
11Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 B ST
12Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT 16-18 B ST
1Błaszczak PiotrTomala GabrielaPASJA 16-18 C LA
2Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
3Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 C LA
4Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C LA
5Niegowski MichałRychlica KatarzynaKTT DUET 16-18 C LA
6Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C LA
7Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 C LA
8Dobosz JakubSiatka KamilaRYTM 16-18 C LA
9Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 16-18 C LA
10Woźniak PawełŁokińska JuliaTAKT 16-18 C LA
11Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C LA
12Dominiczak BartoszMołodecka KatarzynaPROGRESS 16-18 C LA
1Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
2Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 C ST
3Sołtys DawidNowina-Konopka AleksandraIMPET TEAM 16-18 C ST
4Maliszewski JakubCybulska MonikaENJOY DANCE STUDIO 16-18 C ST
5Soboń BartłomiejTarajko NinaMYKA 16-18 C ST
6Filim MichałTopczewska GabrielaKADRYL 16-18 C ST
1Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E LA
2Górny MarcinKurdziel AngelikaLatino Dance Studio 16-18 E LA
3Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E LA
4Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E LA
5Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E LA
6Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 E LA
1Płocharz MichałBożek MagdalenaMYKA 16-18 E ST
2Stańczuk FilipMaj AlicjaZAMEK 16-18 E ST
3Trząski PiotrNuckowska DominikaMARENGO 16-18 E ST
4Wnuk MaciejPanuciak EmiliaMYKA 16-18 E ST
5Gromek RafałPiasecka UrszulaMYKA 16-18 E ST
1Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
2Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
3Kowalczyk KonradŁągiewka WiktoriaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
4Nowak WiktorKamińska SaraLIDER 16-18 OPEN LA (GPP)
5Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
6Bigosiński KacperFrach JuliaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Faracik SzymonCicherska NataliaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
8Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
9Płocki MateuszSzafraniec PaulinaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
9Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 OPEN LA (GPP)
11Janas DawidKoza DominikaSUKCES 16-18 OPEN LA (GPP)
13Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
14Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN LA (GPP)
15Jędrasek TomaszSzymańska KarolinaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Rozkuszka DawidBaniak Izabela--- 16-18 OPEN LA (GPP)
17Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN LA (GPP)
19Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
20Czopiński KonradKowalewska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN LA (GPP)
20Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
22Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN LA (GPP)
22Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
24Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA (GPP)
25Kacprzak KacperSalamaga JuliaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
25Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN LA (GPP)
27Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
27Ziuziański AleksanderSkrolecka AgataMARENGO 16-18 OPEN LA (GPP)
29Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN LA (GPP)
1Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN ST (GPP)
2Tomaszewski KacperWidlarz PatrycjaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
3Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN ST (GPP)
4Sambor JakubPeszko KingaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST (GPP)
6Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
7Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Loppe DominikWójcicka JulkaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
9Duda DawidMiterska JuliaKIEPURA 16-18 OPEN ST (GPP)
10Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
12Świątkowski PiotrKarpińska NataliaIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Mazurek BartoszJawor JagodaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
14Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
15Kłosowski MarcinŁaźnia KamilaST CIEPŁY 16-18 OPEN ST (GPP)
15Płuciennik AdamMarcinkiewicz KlaudiaFLAMENCO 16-18 OPEN ST (GPP)
17Polak MikołajStolarska KingaDŻET 16-18 OPEN ST (GPP)
17Siemianowicz ErykKaczyńska AgataKADRYL 16-18 OPEN ST (GPP)
19Wiciński JakubŻukowska PaulinaZAMEK 16-18 OPEN ST (GPP)
20Węklar MiłoszJurczak AnnaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
21Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
22Jasiewicz KarolWilk KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN ST (GPP)
23Bomba SebastianJakus Magdalena--- 16-18 OPEN ST (GPP)
24Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
25Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
26Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 OPEN ST (GPP)
1Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D LA
2Busiek JakubJeżyna OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
3Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D LA
4Bałys SzymonKwiecień AleksandraMAGIC-DANCE 14-15 D LA
5Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D LA
6Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D LA
7Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D LA
8Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D LA
1Kuczyński FilipJanczewska JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 D ST
2Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 D ST
3Łokiński MikołajSikorska WeronikaTAKT 14-15 D ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 D ST
5Molas BłażejKuranc IzabelaZAMEK 14-15 D ST
6Majewski SzymonKawka AleksandraTAKT 14-15 D ST
7Korczyński OskarBoras AleksandraMYKA 14-15 D ST
8Miazga AmadeuszPasztelan MajaRYTM 14-15 D ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Wołoszyn JakubŁukasik IzabelaJUMP 14-15 E 8T
3Bogusz KamilZowczak GabrielaKORDASZEWSCY 14-15 E 8T
4Dziewa MiłoszAdamczyk MonikaTAKT 14-15 E 8T
1Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 F 6T
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 14-15 F 6T
3Iwasieczko DominikObłąk AnitaA-Z 14-15 F 6T
4Banaś WiktorFlis GabrielaA-Z 14-15 F 6T
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Kalynowycz DmytroKalynowycz KaterynaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
3Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (GPP)
4Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN LA (GPP)
5Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN LA (GPP)
6Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 14-15 OPEN LA (GPP)
7Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
8Sudin BorysOrnat DominikaCLASSIC DANCESPORT 14-15 OPEN LA (GPP)
9Mielczarek AdrianJunak WeronikaMARENGO 14-15 OPEN LA (GPP)
10Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA (GPP)
11Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN LA (GPP)
12Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaKIEPURA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
14Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN LA (GPP)
15Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN LA (GPP)
16Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
17Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN LA (GPP)
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Dybaś PawełKuta MariannaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Niedzielski PiotrKamińska AleksandraAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
4Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
5Mazur JakubBozacka JuliaAKSEL 14-15 OPEN ST (GPP)
6Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
7Pieczyrak KarolStelmach NataliaKIEPURA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
9Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN ST (GPP)
10Adamczyk MateuszKamińska PaulaGASIEK 14-15 OPEN ST (GPP)
11Zawora MarcinCierpich KarolinaZŁOTA PARA 14-15 OPEN ST (GPP)
12Olejnik BartoszNowak Natalia--- 14-15 OPEN ST (GPP)
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
2Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
3Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D LA
4Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D LA
5Lejman BartoszKusina NataliaMAKO 12-13 D LA
6Niemiec JakubPetelska PatrycjaTAKT 12-13 D LA
7Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Chamera MichałJemielniak KatarzynaPASJA 12-13 D ST
3Nowiński MaksymilianSzafraniec JuliaPASJA 12-13 D ST
4Lejman BartoszKusina NataliaMAKO 12-13 D ST
5Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 D ST
6Bochniak MikołajWicińska AmeliaZAMEK 12-13 D ST
7Niemiec JakubPetelska PatrycjaTAKT 12-13 D ST
1Gazda CezaryOrzeł OliwiaEM STUDIO 12-13 E 8T
2Wardak MarcinWardak NataliaKORDASZEWSCY 12-13 E 8T
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
4Leszczyński PatrykWaszyńska NataliaBALLROOM 12-13 E 8T
5Musioł BartłomiejWoch KamilaTAKT 12-13 E 8T
6Flis KonradStachyra ElizaMAGIC-DANCE 12-13 E 8T
1Górski JanSamul KatarzynaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
2Ungert JakubPrucnal PatrycjaTAKT 12-13 F 6T
3Kiszka MikołajPituch PolaJUMP 12-13 F 6T
4Olchowy PawełGałęza MartynaA-Z 12-13 F 6T
5Reut DominikRusinek PatrycjaBALANS 12-13 F 6T
6Wołoszyn KamilJaworska AleksandraJUMP 12-13 F 6T
7Wójtowicz IgnacyMichałowska PaulinaTAKT 12-13 F 6T
8Wójcik HubertMałys MagdaMAGIC-DANCE 12-13 F 6T
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
2Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
3Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
4Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN LA (GPP)
5Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
6Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
7Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN LA (GPP)
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
9Patrzyk MaksymilianKot AmeliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN LA (GPP)
9Popławski IgnacyRudnicka AleksandraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
11Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
12Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 12-13 OPEN LA (GPP)
13Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN LA (GPP)
14Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
15Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN LA (GPP)
16Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN LA (GPP)
1Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
2Kamiński MichałPłodzień WeronikaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
3Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
4Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
5Stadler FranciszekRadziwoniuk NikolaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
7Kleczko JakubWychowałek WiktoriaSUKCES 12-13 OPEN ST (GPP)
8Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
9Grabowski MichałKwiatkowska WiktoriaMAKO 12-13 OPEN ST (GPP)
10Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (GPP)
11Szczotka MiłoszJemielniak KarolinaPASJA 12-13 OPEN ST (GPP)
12Arczewski SzymonMajchrzak NikolaETIUDA 12-13 OPEN ST (GPP)
13Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN ST (GPP)
14Boczar KacperKozłowska WiktoriaAKSEL 12-13 OPEN ST (GPP)
14Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
16Kud DominikWójcik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
17Ablewicz NikodemKonczewska ZuzannaGASIEK 12-13 OPEN ST (GPP)
1Barłoga KajetanRyś WiktoriaAKSEL 10-11 E 6T
2Pawluczuk BartoszChaniewicz WeronikaZAMEK 10-11 E 6T
3Haberski PatrykGajowy OliwiaZAMEK 10-11 E 6T
4Szuster KacperNiezbecka EmiliaBALANS 10-11 E 6T
1Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 10-11 F 6T
2Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 10-11 F 6T
3Barczyński WiktorFijałkowska EmiliaZAMEK 10-11 F 6T