!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego \" BIERUŃ 2016\" o Puchar Burmistrza Miasta Bierunia oraz Starosty Bieruńsko-Lędzińskiego z udziałem par Dorosłych i Senior (PTT)
Bieruń
Filtruj:
Kategorie:




























1Romanowski WitoldRomanowska GrażynaMASTER DANCE Senior III C LA
2Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C LA
3Wójcicki GrzegorzWójcicka IwonaS.T. Krystian Krzemiński Senior III C LA
5Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior III C LA
1Romanowski WitoldRomanowska GrażynaMASTER DANCE Senior III C ST
2Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior III C ST
1Paluszkiewicz JanTomczak BarbaraDZIUPLA Senior III E LA
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E LA
3Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E LA
4Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E LA
5Wolak AdamBarciś WiolettaCIEŚLAK Senior III E LA
1Stawiński JanFijałkowska MałgorzataJEDYNKA Senior III E ST
2Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior III E ST
3Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior III E ST
4Pacura BogusławPacura MartaSzT eMiKa Senior III E ST
5Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior III E ST
1Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F LA
2Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III F LA
3Kulig AntoniSułkowska DanutaNOVOMEX Senior III F LA
4Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F LA
5Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F LA
1Waldron MichaelPolakowska EwaDI SOMMA Senior III F ST
2Kulig AntoniSułkowska DanutaNOVOMEX Senior III F ST
3Małek AndrzejMałek SylwiaŁódzki Dom Kultury Senior III F ST
4Wesołowski RyszardNiemiec MałgorzataGOLD DANCE UTW Senior III F ST
5Glanert LudwikGlanert KarolinaGOLD DANCE UTW Senior III F ST
1Dąbek WacławDąbek HalinaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior II D ST
2Czylok MariuszCzylok AlicjaNOWY STYL Senior II D ST
4Wolak AdamBarciś WiolettaCIEŚLAK Senior II D ST
1Dąbek ArturDąbek AgnieszkaSZKOŁA TAŃCA WIR Senior I D LA
2Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I D LA
3Orzażewski RemigiuszZabochnicka AnitaMASTER DANCE Senior I D LA
4Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa Senior I D LA
1Kazimirski JanSowińska JoannaAKADEMIA TAŃCA Senior I E LA
2Kacprzak DariuszKacprzak JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E LA
3Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E LA
4Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I E LA
5Bareła JarosławWieczorek-Bareła MonikaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E LA
6Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior I E LA
1Jancik PawełŚwierczyńska-Jancik JoannaS.T. Krystian Krzemiński Senior I E ST
2Ćwik TomaszĆwik DorotaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior I E ST
3Bajer WojciechJagiełło-Bajer BarbaraSzT eMiKa Senior I E ST
4Szkopiński NorbertSzkopińska IzoldaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI Senior I E ST
5Gontaszewski WojciechJuszczyk-Gontaszewska MarzenaSzT eMiKa Senior I E ST
1Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior I F LA
2Momot PrzemysławMomot IwonaCT BLANKA WINIARSKA Senior I F LA
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I F LA
4Skoczek PiotrSkoczek DorotaSTTS Senior I F LA
5Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior I F LA
1Morawski IreneuszGehrke-Gut HannaPIETRZYK Senior I F ST
2Skoczek PiotrSkoczek DorotaSTTS Senior I F ST
3Jaros RobertJaros AgataKICK Senior I F ST
4Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaASTRA Senior I F ST
5Tide LeszekTide DorotaRONDO Senior I F ST
1Kwiatkowski AleksanderŁach WiktoriaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 B ST
2Droś AdrianNicpoń MarcelinaSUKCES 16-18 B ST
3Knapik JakubKnapik AleksandraNOWY STYL 16-18 B ST
4Abramczyk Tomasz WojciechBłach MartaSKT AGH 16-18 B ST
5Kołodziej MarcinWojaczek MagdalenaMIX 16-18 B ST
6Śliwa PawełKuźma AgataNOWY STYL 16-18 B ST
7Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 B ST
1Zakrzewski DorianZielińska BeataFORUM 16-18 C LA
2Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-18 C LA
3Talik KamilFajkis JuliaNOWY STYL 16-18 C LA
4Noworyta MariuszFatyga JustynaBAWINEK 16-18 C LA
5Górski PiotrDziewulska NataliaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 C LA
6Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C LA
1Kwiecień KonradRachwał MagdalenaBAWINEK 16-18 C ST
2Orawski AdamKurpas ŻanetaFORUM 16-18 C ST
3Szczepanek AleksanderDarowska KatarzynaFLAMENCO 16-18 C ST
4Biela ErnestZajda DorotaBAWINEK 16-18 C ST
1Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E LA
2Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E LA
3Drzazga KrzysztofSmoleń KatarzynaSEMPRE 16-18 E LA
4Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E LA
5Mroczek MichałJasińska MartynaST CIEPŁY 16-18 E LA
6Tkacz RafałAndrusiak JolantaFORUM 16-18 E LA
7Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E LA
8Kowalski PiotrSzerląg KrystynaBAWINEK 16-18 E LA
1Michalik WojciechPfajfer JuliaFORUM 16-18 E ST
2Safin KamilFudali JoannaBAWINEK 16-18 E ST
3Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 E ST
4Rachfalski WojciechSiemionka PaulinaFORUM 16-18 E ST
5Korlatowicz PiotrMichalska MagdalenaEVOLUTION 16-18 E ST
6Stryjniak KrzysztofHyży EmiliaMARENGO 16-18 E ST
1Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 14-15 C LA
2Rembelski JakubBala OliwiaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 C LA
3Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C LA
4Wojtasiewicz JacekWolska ZuzannaPERFECT 14-15 C LA
5Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C LA
6Pakuła WojciechKęsik NataliaZORBA 14-15 C LA
7Bednarek MateuszSzczęch KarolinaLORDANCE 14-15 C LA
8Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C LA
1Koścień BartoszHanulak AlicjaSUKCES 14-15 C ST
2Mohana AdamSiwko MarcelinaETIUDA 14-15 C ST
3Roman JakubDorycka DominikaKuźnia Tańca 14-15 C ST
4Ryba ArkadiuszSmusz MartynaLORDANCE 14-15 C ST
5Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 C ST
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D LA
2Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D LA
3Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D LA
4Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D LA
5Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D LA
6Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D LA
7Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
8Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
9Dziadosz KacperPelczar WeronikaK-STUDIO 14-15 D LA
10Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D LA
10Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D LA
1Ligenza JakubMakiejewska NataliaKIEPURA 14-15 D ST
2Jędrycha DamianMorawska NicoleMARENGO 14-15 D ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
4Piotrowski JakubKukulska NataliaMARENGO 14-15 D ST
5Mazur GrzegorzKołosowska JuliaMARENGO 14-15 D ST
6Sadowski RadosławWątor NataliaEVOLUTION 14-15 D ST
7Kreczko KarolMarcinkiewicz OliwiaMARENGO 14-15 D ST
8Gorla PiotrChłopek GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
8Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 14-15 D ST
10Dworczyk JakubKlenart AnnaRYTM 14-15 D ST
11Zużałek SzymonJaworska NataliaRAGTIME 14-15 D ST
12Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 D ST
13Połapski JakubFrej ZuzannaArtDance 14-15 D ST
1Salwin MichałKemona ElizaIMPULS 14-15 E 8T
2Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 14-15 E 8T
3Kwiatkowski SzymonMasarczyk AgataMASTER DANCE 14-15 E 8T
4Gierdziewicz KrzysztofStefańska EmiliaEVOLUTION 14-15 E 8T
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
6Szynal DanielWysocka JuliaPERFECT 14-15 E 8T
7Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 E 8T
8Musioł SzymonKrumpietz WiktoriaLORDANCE 14-15 E 8T
9Zychiewicz AmbrożyLiana ZuzannaSzk. Tańca Gutovskyi 14-15 E 8T
10Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D LA
2Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D LA
3Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D LA
4Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D LA
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D LA
6Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D LA
1Keshishyan ArmanSiwek AleksandraPERFECT DANCE 12-13 D ST
2Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 12-13 D ST
3Papierok KrzysztofAdamczyk DagmaraSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
4Burnagiel FilipBaran MartynaAXIS 12-13 D ST
5Klimek FilipSkrzypczak AgnieszkaSzk. Tańca Gutovskyi 12-13 D ST
6Ciesielski JakubPacharzyna JuliaLORDANCE 12-13 D ST
7Kucza RafałTokarczyk KingaLORDANCE 12-13 D ST
8Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 12-13 D ST
1Dybaś DominikWężowicz WiktoriaSzT eMiKa 12-13 G 4T
2Lozinszek ArturSzewczyk JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR 12-13 G 4T
3Czerny SzymonOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 G 4T
3Piszczała WiktorBekus AleksandraZORBA 12-13 G 4T
1Wrona PatrykWrona JustynaMARENGO 10-11 H 4T
1Hrapkowicz SzymonStrycharska AleksandraSUKCES 10-11 H 4T
1Pazdur DawidJaromin KatarzynaSUKCES 10-11 H 4T
1Sobczyk WiktorGadzalińska ZofiaSUKCES 10-11 H 4T
2Bdzionek IgorLipok KarolinaSzk. Tańca Gutovskyi 10-11 H 4T
2Kostuj AdamWojciuch PolaSZKOŁA TAŃCA WIR 10-11 H 4T
2Wolski JakubBober HannaMULTIDANCE 10-11 H 4T
1Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 8-9 H 4T
1Jakubik NatanielJanik JuliaPERFECT 8-9 H 4T
1Krzywiński KacperLach WiktoriaSzk. Tańca Gutovskyi 8-9 H 4T
1Moryń MiłoszSychowicz NadiaST DOBROWOLSCY 8-9 H 4T
2Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA 8-9 H 4T
2Gębala JuliaHarpula MichałArtDance 8-9 H 4T
2Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaSzk. Tańca Gutovskyi 8-9 H 4T
2Tomaszny MichałMurawska MartaLORDANCE 8-9 H 4T