!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
STARDANCE 2017 O „ PUCHAR WÓJTA GMINY SKRZYSZÓW (PTT)
SKRZYSZÓW
Filtruj:
Kategorie:























1Sieraczyński ŁukaszPudełko LudwikaFLAMENCO 16-18 B ST
2Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
3Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 B ST
1Bolek MarcelRyk KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
3Wiernicki AdamBelka AdriannaRONDO 16-18 C LA
4Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C LA
5Juszczyk KajetanChwajta GabrielaGASIEK 16-18 C LA
1Olejnik BartoszZaklińska JoannaISKRA 16-18 C ST
2Grobecki PrzemysławCzaja WeronikaSTARDANCE 16-18 C ST
3Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 C ST
4Fronc JeremiaszDrabczyk KarolinaArtDance 16-18 C ST
5Pobidyński WiktorTurczak WiktoriaGOLDEN DANCE 16-18 C ST
6Pogorzelec PawełKwaśny SaraGOLDEN DANCE 16-18 C ST
1Mardacz JakubDec EwelinaDŻET 16-18 D LA
2Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D LA
3Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D LA
4Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
5Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D LA
6Ślusarczyk KrzysztofGębala MartaArtDance 16-18 D LA
1Szczęśniak DorianNowak JuliaKIEPURA 16-18 D ST
2Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 D ST
3Wodowski AdrianDuda MagdalenaSKT AGH 16-18 D ST
4Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
5Małochleb MaciejPeroń WeronikaSzT eMiKa 16-18 D ST
6Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
1Tomala KrzysztofFojcik AleksandraLORDANCE 16-18 E LA
2Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E LA
3Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E LA
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E LA
5Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E LA
6Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E LA
7Wróżek KamilAugustowska KarolinaShow DANCE 16-18 E LA
1Musioł SzymonŚliwieńska JuliaLORDANCE 16-18 E ST
2Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 E ST
3Szyrszeń DominikUrbańska NataliaSOKÓŁ 16-18 E ST
4Wasylewicz AdamKapustka KlaudiaLATINO 16-18 E ST
5Kamień MateuszWoźniak PatrycjaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 E ST
1Bednarek MateuszPacharzyna JuliaLORDANCE 14-15 C LA
2Piotrowski JakubWojciuch LauraMARENGO 14-15 C LA
3Skrobisz EmanuelZagórska MałgorzataZORBA 14-15 C LA
4Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C LA
5Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C LA
6Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 C LA
1Pyrzyński MateuszMurawska WiktoriaLORDANCE 14-15 C ST
2Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 14-15 C ST
3Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 C ST
4Gęśla JakubWarchoł JuliaJUST DANCE 14-15 C ST
5Kowalewski MarcinZychma DominikaLORDANCE 14-15 C ST
6Dzierwa MateuszSoja EmiliaKLASA 14-15 C ST
1Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D LA
2Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D LA
3Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D LA
4Krempa PawełLitwin KlaudiaGALA 14-15 D LA
5Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
6Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D LA
7Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D LA
7Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
9Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
10Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D LA
1Weczerek AdrianKwoska AlicjaRONDO 14-15 D ST
2Nowak BartoszLis KarinaLATINO 14-15 D ST
3Kumor BartłomiejPniak KatarzynaK-STUDIO 14-15 D ST
4Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL 14-15 D ST
5Boguta MaciejWoźniczka AlicjaEVOLUTION 14-15 D ST
6Socha AdamDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D ST
7Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D ST
8Kijowski CezaryPotocka NataliaGRACJA 14-15 D ST
9Tomasiak WiktorFecko JuliaAXIS 14-15 D ST
10Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
11Fugiel TomaszMarkus WeronikaSOKÓŁ 14-15 D ST
11Korbut AleksanderSiwek AleksandraEUFORIA Dance Kraków 14-15 D ST
11Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
1Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 E 8T
2Piwowarczyk TomaszKałucka JuliaSTARDANCE 14-15 E 8T
3Zyguła PiotrCiukaj KarolinaLATINO 14-15 E 8T
4Gwara JanBaranowska AnnaFANTAZJA 14-15 E 8T
1Janus JakubPielka WeronikaPERFECT 12-13 D LA
2Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D LA
3Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D LA
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D LA
5Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D LA
6Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D LA
7Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 D LA
8Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D LA
1Szyjka IgorŻaba KarolinaSUKCES 12-13 D ST
2Dziereń KamilHoppe AmeliaKIEPURA 12-13 D ST
3Konczewski KacperJemioła Antonina MiraGASIEK 12-13 D ST
4Socha JarosławFrydrych MilenaK-STUDIO 12-13 D ST
5Gędłek DawidKołodziej MartaAKADEMIA TAŃCA AS 12-13 D ST
6Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 D ST
7Kłoda KacperBara OliwiaGALA 12-13 D ST
8Andruszko MarekKowalska KarolinaEVOLUTION 12-13 D ST
1Goch ŁukaszRożniata Karolina KamilaSTTS 12-13 E 8T
2Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 12-13 E 8T
3Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 12-13 E 8T
4Mruk ArkadiuszSzczerba AnielaSTARDANCE 12-13 E 8T
5Włodarczyk PatrykOgar NataszaKLASA 12-13 E 8T
1Skóra DawidWachta LiwiaELIDA 12-13 F 6T
2Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Szczęśniak BartłomiejTara EmiliaGALA 12-13 F 6T
4Buchowicz MichałBochenek AdriannaAXIS 12-13 F 6T
5Legutko WiktorSzymocha LilianaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
1Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA 12-13 G 6T
2Czechowski MichałKosteczko IgaRONDO 12-13 G 6T
3Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
3Kardas KamilSkoczyńska MonikaPERFECT DANCE 12-13 G 6T
1Mądry WiktorRzeźnik AnitaGALA 10-11 F 6T
2Tomczyk FilipFrey AnitaSzT eMiKa 10-11 F 6T
3Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
4Ciosek MikołajWnuk-Janusz NikolaGASIEK 10-11 F 6T
5Wilk MarcelŚnieżek KingaGRACJA 10-11 F 6T
6Palczewski TymoteuszLech KarolinaGASIEK 10-11 F 6T
7Nowak MateuszSieńko NikolaJUST DANCE 10-11 F 6T
1Bilnik WojciechBilnik EwaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 G 6T
1Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 10-11 G 6T
1Ryczek Piasecki DominikKotwa MartynaLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 10-11 G 6T
2Krasoń Karol KamilWiater IzabelaZŁOTA PARA 10-11 G 6T
2Pieprz KrystianChmura AleksandraLATINO 10-11 G 6T
3Dudek MarcinKohut NataliaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
3Frączek IwoŁyszczarz AnnaGASIEK 10-11 G 6T
3Trzpis MaciejMajewska KatarzynaGALA 10-11 G 6T
3Zgłobicki SzymonKohut JuliaPERFECT DANCE 10-11 G 6T
1Folta KarolSosin KamilaKLASA 10-11 H 4T
1Kaleta OliwierSmól JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 10-11 H 4T
1Kozioł WiktorKozioł IrminaELIDA 10-11 H 4T
1Myjak AdamMieszkowicz AnnaGALA 10-11 H 4T
1Nowak JakubMotyka MilenaLATIN DANCE 10-11 H 4T
1Witek PiotrJer WeronikaELIDA 10-11 H 4T
2Gawron AdamHabel AnnaKLASA 10-11 H 4T
2Mądrzyk JanKobyłecka MartynaLATINO 10-11 H 4T
2Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 H 4T
2Samuś MikołajZiółkowska MajaELIDA 10-11 H 4T
2Suda PrzemysławPtak JuliaKLASA 10-11 H 4T
1Sala MateuszLisak KatarzynaGALA 8-9 G 6T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 G 6T
1Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 8-9 G 6T
2Nykiel FilipJanas OliwiaLATINO 8-9 G 6T
2Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 8-9 G 6T
3Gagat FranciszekŁagowska SaraGALA 8-9 G 6T
3Kacuga OskarRzepa JuliaPERFECT 8-9 G 6T
3Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 G 6T
3Madej MikołajGrudnik IzabelaGALA 8-9 G 6T
3Wiecheć JakubRobak AleksandraPERFECT DANCE 8-9 G 6T
1Jezo MichałJagiełło AleksandraGRACJA 8-9 H 4T
1Wilk WiktorMidura AmeliaGRACJA 8-9 H 4T
2Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION 8-9 H 4T
2Rybak MaksymilianPajewska EmiliaKLASA 8-9 H 4T
2Suchan MaksymilianSerafin ZuzannaEVOLUTION 8-9 H 4T