!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTWARTY PUCHAR WARSZAWY: Grand Prix Polski PTT Junior I, Junior II, Młodzież, Dorośli oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego (PTT)
WARSZAWA
Filtruj:
Kategorie:

























1Gałek MichałGałek KlaudiaKTT DUET Dorośli OPEN LA (GPP)
2Banaś AdrianTarnowska MagdalenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
3Gatnar JiriSygiet MartaATHINA Dorośli OPEN LA (GPP)
4Milcarz PawełStaniek DominikaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
5Jarosz AndrzejBogdanowicz AleksandraPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
6Walczak MaciejPiaseczna AnnaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
7Hołod AleksanderKogut MagdalenaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
7Ostrowski MateuszDudek MarzenaDŻET Dorośli OPEN LA (GPP)
9Gadko KonradJaszewska AngelikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Klepacz KacperSzalast OliwiaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
10Sar WojciechPasek MonikaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
12Lasota PiotrSzustkiewicz MartaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Główka TomaszMycek AleksandraIGLICA Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jaszewski TomaszKotarba AlicjaGRACJA Dorośli OPEN LA (GPP)
15Figurski PrzemysławPrylowski NataliaCENTRUM TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Wosiak RafałKarwatowska MarzenaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
16Dreling MateuszGawłowska EnrikaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
16Szeliga MichałPrzydział KatarzynaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
19Barakowski MichałKaczmarek AnnaMISTRAL Dorośli OPEN LA (GPP)
19Jesionek KarolGorczyca SylwiaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
21Górski PatrykHubicka AnnaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
21Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
23Zabrodzki PrzemysławGórnicka KrystynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN LA (GPP)
24Harazim SzymonHarazim KingaKORDASZEWSCY Dorośli OPEN LA (GPP)
24Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
26Kuźniar DawidPoźniak GabrielaAKSEL Dorośli OPEN LA (GPP)
26Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN LA (GPP)
28Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN LA (GPP)
29Kosiński AlbertRóg SandraCANTINERO Dorośli OPEN LA (GPP)
30Szczerbiński ŁukaszJurczyszyn ElwiraASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
31Spręga SewerynBobryk KarolinaCentrum Trójmiasto Dorośli OPEN LA (GPP)
32Więckowski RafałStępień KatarzynaNOVOMEX Dorośli OPEN LA (GPP)
33Ciok MichałMitka Katarzyna--- Dorośli OPEN LA (GPP)
33Karkosz FilipChocian CarmenASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
35Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN LA (GPP)
35Jabłoński DariuszPokorska AdaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
37Czarny MarcinWęgrzynowska MartaDANCE TEAM Dorośli OPEN LA (GPP)
38Zajkowski KamilPoniatowicz KarolinaKADRYL Dorośli OPEN LA (GPP)
39Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN LA (GPP)
39Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
41Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kadłubowski MaciejKopacz MajaAKSEL Dorośli OPEN ST (GPP)
2Kalinowski SzymonGrabicka GrażynaDANCECLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
3Myka KrzysztofOśródka AgnieszkaMYKA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kleist MarcinBień JuliaKlub Sportowy Polski Taniec Dorośli OPEN ST (GPP)
5Lech BartoszKopaczyńska KorneliaGRACJA Dorośli OPEN ST (GPP)
6Drzewiecki MiłoszTelesz OliwiaLATINA Dorośli OPEN ST (GPP)
7Zając ArielZięba MonikaSZOK Dorośli OPEN ST (GPP)
8Rosiński MarcinWdowicz KatarzynaPOLISH CLUB Dorośli OPEN ST (GPP)
9Prusak PiotrKaczmarzyk AdriannaDŻET Dorośli OPEN ST (GPP)
10Lemieszek MichałGola DominikaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
11Dębski PatrykDomańska PatrycjaJEDYNKA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Grabowski DamianKaczmarek KingaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
13Chrząstek MateuszMichalecka BeataCORTE TOP DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
14Nowak KrzysztofKijak MartynaFORUM Dorośli OPEN ST (GPP)
15Kierat DariuszGalewicz AgnieszkaZORBA Dorośli OPEN ST (GPP)
16Foksiński AdrianKastelik KarolinaDANCE TEAM Dorośli OPEN ST (GPP)
16Rydz RafałPalak NataliaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
18Karpiński MarcinJaruszowiec PatrycjaMISTRAL Dorośli OPEN ST (GPP)
19Garwacki ŁukaszSkrobańska KarolinaDREAM Dorośli OPEN ST (GPP)
20Maciołka Jan PiotrMaciołka AgnieszkaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
20Sokołowski KamilLytvynenko MariaIGLICA Dorośli OPEN ST (GPP)
22Puszka MichałRubacha AnnaLIDER Dorośli OPEN ST (GPP)
23Karkosz FilipChocian CarmenASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
24Sztankowski JacekWysocka Milena--- Dorośli OPEN ST (GPP)
25Romerowicz KamilWierzbińska KingaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
25Górnicki WiktorRokicka Aleksandra KatarzynaMUZA Dorośli OPEN ST (GPP)
25Jabłoński AdamBorys MarlenaKADRYL Dorośli OPEN ST (GPP)
25Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Dorośli OPEN ST (GPP)
29Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL Dorośli OPEN ST (GPP)
30Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK Dorośli OPEN ST (GPP)
31Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA Dorośli OPEN ST (GPP)
32Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO Dorośli OPEN ST (GPP)
1Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B LA
2Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B LA
3Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 B LA
4Skórski MarcelKrupa AngelikaRESPECT DANCE 16-18 B LA
5Ciok MichałMitka Katarzyna--- 16-18 B LA
6Janakowski MaciejCzerczak Karolina -ESKADRA 16-18 B LA
7Matuszewski PiotrKomosa AgnieszkaBRASIL 16-18 B LA
7Mikoś RobertSzpondowska KlaudiaIMPET TEAM 16-18 B LA
9Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 B LA
10Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B LA
11Józefowicz DanielIntrys JoannaBRASIL 16-18 B LA
12Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 B LA
13Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B LA
1Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 B ST
2Antosz GrzegorzKmieciak EwelinaASTRA 16-18 B ST
3Pulczyński MichałGawlik DariaJEDYNKA 16-18 B ST
4Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 B ST
5Talik MikołajSergiel WeronikaKIEPURA 16-18 B ST
6Nazaruk MichałMorbitzer Justyna--- 16-18 B ST
7Suchowolec KamilBorowik EwaKADRYL 16-18 B ST
8Koniarz TomaszCiślak AgataBAWINEK 16-18 B ST
9Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 B ST
10Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 B ST
10Nowocin KacperSkóra Zuzanna--- 16-18 B ST
12Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 B ST
13Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 B ST
14Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 B ST
1Gapiński DominikBrodacka OlaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-18 C LA
2Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C LA
3Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C LA
4Waśniewski JakubSzumacher PatrycjaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C LA
5Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C LA
6Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C LA
1Polaczkiewicz SzymonNicpoń LauraMARENGO 16-18 C ST
2Korczewski JuliuszSzczukiewicz KatarzynaKTT DUET 16-18 C ST
3Borkowski RobertGrzelak AleksandraSZKOŁA TAŃCA BiT 16-18 C ST
4Morgisz DanielSzelągowska AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 C ST
5Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 C ST
6Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 C ST
7Grygoruk PawełKrot NataliaKADRYL 16-18 C ST
8Bernad MateuszLesińska AgataWIKA 16-18 C ST
8Boguski PiotrBoguska EwaRIVIERA 16-18 C ST
10Krawczyk PawełStachera WiktoriaBRASIL 16-18 C ST
11Wikieł PawełLipiec MartaMAKO 16-18 C ST
12Gąsiorek PatrykZinkiewicz JuliaRIVIERA 16-18 C ST
1Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
2Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D LA
3Weronowski Miłosz JakubRut AmeliaRESPECT DANCE 16-18 D LA
4Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D LA
5Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D LA
6Głodny SzymonGranek SandraMASTER DANCE 16-18 D LA
7Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 D LA
8Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D LA
9Bilski KamilOczkowska UrszulaCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
10Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 16-18 D LA
10Wolf GabrielRedlicka EdytaBRASIL 16-18 D LA
1Bętlejewski KacperFurgała KarolinaIMPET TEAM 16-18 D ST
2Wyroślak DariuszBroniecka NataliaLIDER 16-18 D ST
3Purta BartoszBielawska DominikaKADRYL 16-18 D ST
4Urbański RobertWoźniak KamilaCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
5Karwas EmilJanik KlaudiaJEDYNKA 16-18 D ST
6Ziętek ŁukaszMularczyk BeataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
7Surmacz MateuszCygan Wiktoria--- 16-18 D ST
1Banaś MaciejTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E LA
2Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E LA
3Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 E LA
1Przybyszewski MichałMichalska ZuzannaSTART 16-18 E ST
2Banaś MaciejTruszkowska GabrielaIMPET TEAM 16-18 E ST
3Jędrzejczak BartoszGrabowska Hanna WeronikaELITE DANCE 16-18 E ST
1Nowak WiktorKamińska SaraLIDER 16-18 OPEN LA (GPP)
2Masłowski MieszkoFaber AgataMISTRAL 16-18 OPEN LA (GPP)
3Klekowski SewerynKowalczyk JuliaCANTINERO 16-18 OPEN LA (GPP)
4Nowacki AdrianMoskała JaninaPOLISH CLUB 16-18 OPEN LA (GPP)
5Dudzik OliwerKraska KlaudiaAKSEL 16-18 OPEN LA (GPP)
6Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
7Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN LA (GPP)
8Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN LA (GPP)
9Kasprzyk KacperBudzińska Małgorzata Anna--- 16-18 OPEN LA (GPP)
10Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN LA (GPP)
11Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN LA (GPP)
12Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk AnnaZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
13Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
15Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN LA (GPP)
16Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN LA (GPP)
17Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 OPEN LA (GPP)
18Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN LA (GPP)
1Kucharczyk KamilSemenova PolinaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (GPP)
2Baryczka KrystianKorzycka AnnaKlub Sportowy Polski Taniec 16-18 OPEN ST (GPP)
3Gorczyca MarcinGrasza MariaIMPULS 16-18 OPEN ST (GPP)
4Gembara OskarJabłońska LiwiaGRACJA 16-18 OPEN ST (GPP)
5Archacki SebastianSzewczyk-Terlecka JoannaBRASIL 16-18 OPEN ST (GPP)
6Pałaszewski RafałFicner AleksandraBRASIL 16-18 OPEN ST (GPP)
7Gawęcki TomaszSyta DariaCENTRUM TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
8Budzik TomaszBartoszek Aleksandra--- 16-18 OPEN ST (GPP)
8Rosiński IgorRosińska IzabelaMAKO 16-18 OPEN ST (GPP)
10Mrozek DanielOlbińska MajaLATINA 16-18 OPEN ST (GPP)
11Gura TomaszPieczykolan AgataMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
12Janas AdrianBlukacz WeronikaSUKCES 16-18 OPEN ST (GPP)
13Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Kowalczyk Jan SławomirKucharczyk AnnaZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
13Repecki MichałGura AlicjaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Galewicz MarcinSosnecka SandraZORBA 16-18 OPEN ST (GPP)
16Zakrzewski SzymonGiesek JuliaMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 16-18 OPEN ST (GPP)
18Bielecki JakubWiniarska KatarzynaEM STUDIO 16-18 OPEN ST (GPP)
19Syk MarcinKajdaszuk PaulinaTAKT 16-18 OPEN ST (GPP)
20Oberda JakubTracz OliwiaMYKA 16-18 OPEN ST (GPP)
20Ujczak PawełDrobna AleksandraIGLICA 16-18 OPEN ST (GPP)
22Jurczyk KrzysztofOniszk KamilaIMAGE 16-18 OPEN ST (GPP)
23Grabowski WojciechDenarska JuliaMAKO 16-18 OPEN ST (GPP)
1Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C LA
2Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 C LA
3Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 C LA
4Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 C LA
5Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 C LA
6Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C LA
7Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA 14-15 C LA
1Bździel GrzegorzSarnowska Zofia--- 14-15 C ST
2Sobolewski DawidOrlińska Paulina--- 14-15 C ST
3Jagielski KarolKowalczyk MilenaIMAGE 14-15 C ST
4Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA 14-15 C ST
5Jaworski JakubWrzesień DariaRESPECT DANCE 14-15 C ST
1Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 D LA
2Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D LA
3Czabator MichałDubicka EmiliaGRACJA 14-15 D LA
4Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D LA
5Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D LA
6Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D LA
1Kietliński SebastianLisiecka JuliaRIVIERA 14-15 D ST
2Godlewski WiktorPospieszyńska AlicjaSTART 14-15 D ST
3Myśliński OlafCzapnik WiktoriaESKADRA 14-15 D ST
4Świątkiewicz KamilŚwiątkiewicz KarinaIMPET TEAM 14-15 D ST
5Baran MichałWalczak AleksandraMŁAWSKIE CENTR.TAŃCA 14-15 D ST
6Okoń FilipSzor AngelikaRIVIERA 14-15 D ST
7Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 D ST
1Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 E 8T
2Królikowski-Różycki KamilGmochowska JustynaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
3Winiarek TomaszGrzybowska WeronikaBRASIL 14-15 E 8T
4Jędrzejczak DominikNiedziółka WiktoriaELITE DANCE 14-15 E 8T
5Ćwiek WiktorPrzybytniak MartaAKADEMIA TAŃCA 14-15 E 8T
6Pietranik MikołajKrawczyk KlaudiaEMOTION 14-15 E 8T
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN LA (GPP)
2Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
3Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 14-15 OPEN LA (GPP)
4Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN LA (GPP)
5Walas MateuszSołtysiak AleksandraCANTINERO 14-15 OPEN LA (GPP)
6Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
7Bździel GrzegorzSarnowska Zofia--- 14-15 OPEN LA (GPP)
8Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN LA (GPP)
9Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN LA (GPP)
10Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN LA (GPP)
11Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 OPEN LA (GPP)
12Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA 14-15 OPEN LA (GPP)
13Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN LA (GPP)
14Malinowski MaciejRajkowska PaulinaSTART 14-15 OPEN LA (GPP)
15Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN LA (GPP)
1Krysztofiński HubertPaprota Paulina EwaIGLICA 14-15 OPEN ST (GPP)
2Sokołowski JanHedder JuliaASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
3Olejnik BartoszNowak Natalia--- 14-15 OPEN ST (GPP)
4Jaśkowiak ErnestTydda MartynaKlub Sportowy Polski Taniec 14-15 OPEN ST (GPP)
5Gołębiowski DanielOlszówka ZuzannaLIDER 14-15 OPEN ST (GPP)
6Bojarski BartoszStryjewska KarolinaELITE DANCE 14-15 OPEN ST (GPP)
7Wojciechowski StanisławDobińska MajaESKADRA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Kowalczyk MateuszStefaniak ZofiaZORBA 14-15 OPEN ST (GPP)
8Nagrabski MichałFilińska ZofiaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
10Fałek KonradBalcerek NelaCANTINERO 14-15 OPEN ST (GPP)
11Miśtal SzymonLang MagdalenaSUKCES 14-15 OPEN ST (GPP)
12Malinowski WiktorOlejnik PatrycjaGRACJA 14-15 OPEN ST (GPP)
13Gralak MateuszSkrzypczyńska JuliaALFA-ASTRA 14-15 OPEN ST (GPP)
14Celmerowski KacperGastoł DariaENJOY DANCE STUDIO 14-15 OPEN ST (GPP)
15Serkowski Mikołaj FilipKaczmarek AleksandraRIVIERA 14-15 OPEN ST (GPP)
16Pogorzelski PiotrCuber GabrielaFAST-STEP 14-15 OPEN ST (GPP)
17Markiewicz JakubArczyńska DariaNOVOMEX 14-15 OPEN ST (GPP)
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D LA
2Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 D LA
3Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA 12-13 D LA
4Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D LA
5Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D LA
1Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 D ST
2Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA 12-13 D ST
3Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 D ST
4Majcher KacperDejko WiktoriaCHOCHLIK 12-13 D ST
5Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 D ST
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
2Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN LA (GPP)
3Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
4Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN LA (GPP)
5Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN LA (GPP)
6Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN LA (GPP)
7Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN LA (GPP)
8Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN LA (GPP)
9Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS 12-13 OPEN LA (GPP)
1Rencławowicz SzymonHekselman LauraBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
2Palak TymoteuszSzymczak NataliaZAMEK 12-13 OPEN ST (GPP)
3Woga NikodemSkrzypek PatrycjaLATINA 12-13 OPEN ST (GPP)
4Ziętkowski KacperSawicka JuliaFENIKS 12-13 OPEN ST (GPP)
5Czechowicz SzymonPaczosa KorneliaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
6Sobala MarekCwynar WiktoriaDŻET 12-13 OPEN ST (GPP)
7Kuźnik DamianOlejnik KarolinaGRACJA 12-13 OPEN ST (GPP)
8Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (GPP)
9Demianiuk MaciejŁajca MariaBLUE CLASSIC 12-13 OPEN ST (GPP)
10Pietryszyk MikołajStawowska KamilaFENIKS 12-13 OPEN ST (GPP)
1Ruszczyk PatrykChołuj AnnaFAST-STEP 10-11 E 6T
2Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
3Okazaki NeotoRzeczkowska MartynaBLUE CLASSIC 10-11 E 6T
4Nowicki MarcelLipińska MajaSTART 10-11 E 6T
5Żebrowski AntoniBiałołęcka KatarzynaSTART 10-11 E 6T
6Kietliński JakubGruszczyńska AdriannaRIVIERA 10-11 E 6T
7Gałązka AleksKondrakiewicz AmeliaFAST-STEP 10-11 E 6T
8Szymczyk BartoszPogorzelska JuliaFAST-STEP 10-11 E 6T