!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Mistrzostwa Polski Polskiego Towarzystwa Tanecznego w tańcach standardowych Dance Oscars 2019 (PTT)
Kędzierzyn Koźle
Filtruj:
Kategorie:








1Nowak KrzysztofNowak DanutaUKTS LEW Senior IV OPEN ST (MP)
2Pasierb TadeuszPasierb TeresaDANCELOOK Senior IV OPEN ST (MP)
3Gołąbek RomanNowińska-Gołąbek EmiliaFANTAZJA Senior IV OPEN ST (MP)
4Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński Senior IV OPEN ST (MP)
1Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO Senior III OPEN ST (MP)
2Markiewicz MarekMarkiewicz AleksandraJEDYNKA Senior III OPEN ST (MP)
3Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior III OPEN ST (MP)
4Suszczewski AdamKról ElżbietaCIEŚLAK Senior III OPEN ST (MP)
5Stępień RobertStępień ArletaSTUDIO KREACJI TAŃCA Senior III OPEN ST (MP)
6Chrzuszcz RobertChrzuszcz UrszulaFANTOM Senior III OPEN ST (MP)
7Basak JarosławBasak BeataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
7Ponto WłodzimierzPonto MonikaASTRA Senior III OPEN ST (MP)
9Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO Senior III OPEN ST (MP)
10Mazur JanuszSaj-Mazur RenataGEMAR Senior III OPEN ST (MP)
11Krzykwa WojciechKrzykwa AnnaNDK Senior III OPEN ST (MP)
12Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT Senior III OPEN ST (MP)
13Obłąk WojciechObłąk MałgorzataDIAMENT Senior III OPEN ST (MP)
1Burczyk SebastianTylicka JustynaST LEWANDOWSKI Senior II OPEN ST (MP)
2Dobrakowski RafałDobrakowska AnnaBALLARE Senior II OPEN ST (MP)
3Wojas TomaszWojas AnnaDANCE TEAM Senior II OPEN ST (MP)
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków Senior II OPEN ST (MP)
5Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior II OPEN ST (MP)
6Szpiczakowski RobertSzpiczakowska AnnaNDK Senior II OPEN ST (MP)
7Pałka TomaszKozłowska EdytaCIEŚLAK Senior II OPEN ST (MP)
8Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA Senior II OPEN ST (MP)
1Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
2Starowicz PiotrDrożyner-Starowicz PaulinaMUZA Senior I OPEN ST (MP)
3Robiński ArkadiuszRojszczak-Robińska DorotaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
4Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków Senior I OPEN ST (MP)
5Sałata ŁukaszKrysztofiak JoannaFINEZJA Senior I OPEN ST (MP)
6Teresiński Krzysztof PrzemysławTeresińska IwonaAKADEMIA TAŃCA Senior I OPEN ST (MP)
1Śledź KarolPaprota Paulina EwaKTT DUET 16-20 OPEN ST (MP)
2Budzik TomaszKogut AlicjaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
3Zawierucha BorysMach MartynaRYTM 16-20 OPEN ST (MP)
4Pieczyrak KamilPolewska SandraSUKCES 16-20 OPEN ST (MP)
5Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA 16-20 OPEN ST (MP)
6Mrozek DanielDomaradzka JuliaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
7Brodacki BartekKrupa JuliaSTUDIO TAŃCA WOLF 16-20 OPEN ST (MP)
8Lipnicki WojciechGryczka MartaDANCELOOK 16-20 OPEN ST (MP)
8Zagurskas JustasMatuszewska OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
10Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB 16-20 OPEN ST (MP)
11Fedyk KrzysztofSoroko JuliaASTRA 16-20 OPEN ST (MP)
12Salwin MichałKostańczuk KatarzynaIMPULS 16-20 OPEN ST (MP)
13Adamcewicz JakubKrynicka WiktoriaGRACJA 16-20 OPEN ST (MP)
14Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA 16-20 OPEN ST (MP)
15Ziuziański AleksanderBiskup KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków 16-20 OPEN ST (MP)
16Frodyma AmadeuszBunikowska JuliaMARGO 16-20 OPEN ST (MP)
17Hamulecki KrzysztofNiepsujewicz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA 16-20 OPEN ST (MP)
1Kuźma WojciechNowak DariaSUKCES 14-15 OPEN ST (MP)
2Kamiński MichałPiejko Olga GabrielaGASIEK 14-15 OPEN ST (MP)
3Dobrowolski OskarSzmigielska MajaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
4Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaArtDance 14-15 OPEN ST (MP)
5Stępień MichałSkrzypek KlaudiaZAMEK 14-15 OPEN ST (MP)
6Droś IgorPatysiak WeronikaST DOBROWOLSCY 14-15 OPEN ST (MP)
7Sokołowski DawidWłodarczyk WeronikaCHAMPION TEAM 14-15 OPEN ST (MP)
8Dębski DawidŁotyszonek JulitaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
9Woźniak FilipDerezińska JustynaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST (MP)
10Shcherbakov AndriySkulska IlonaIGLICA 14-15 OPEN ST (MP)
11Mordka DawidBober IgaJUST DANCE 14-15 OPEN ST (MP)
11Protasiewicz PiotrKaczmarek AmeliaGRACJA 14-15 OPEN ST (MP)
13Skuba GabrielŻak MartaAKSEL 14-15 OPEN ST (MP)
14Guz MikołajPluskota MatyldaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
15Dobersztyn JuliuszBigelmajer AlicjaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
16Ungert JakubKoziej PatrycjaTAKT 14-15 OPEN ST (MP)
17Gierwatowski KacperWoronowska JolantaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
18Zielecki MateuszMyśliwy HannaASTRA 14-15 OPEN ST (MP)
19Ablewicz NikodemŚwierk WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST (MP)
1Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
2Dąbrowski JakubWysocka NikolaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
3Ruszczyk PatrykPogorzelska JuliaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
4Szymczyk BartoszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB 12-13 OPEN ST (MP)
5Wysocki BartoszDebert MirelaLATINA 12-13 OPEN ST (MP)
6Woźniak WojciechMichalska PatrycjaRESPECT DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
7Pogoda MaciejHaluch NinaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
7Sobczyk WiktorKosętka AmandaSUKCES 12-13 OPEN ST (MP)
9Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
10Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST (MP)
11Szostak IgorPłatek NikolaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
12Kisielewski JakubPiela ZuzannaASTRA 12-13 OPEN ST (MP)
13Zielinski JanZawiślak AleksandraAMOK 12-13 OPEN ST (MP)
14Cyran Juliusz KarolOrganiściak KarolinaZORBA 12-13 OPEN ST (MP)
14Skipirzepa KamilPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY 12-13 OPEN ST (MP)
16Sabat AntoniJamróz AnnaPERFECT STYL - Kraków 12-13 OPEN ST (MP)
17Zgutka BartłomiejDąbrowska MajaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
18Demianiuk JanModrzejewska MariaCENTRUM TAŃCA 12-13 OPEN ST (MP)
18Kłos WojciechMarchewka IzabelaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
20Ostałowski DawidBogus MajaFAST-STEP 12-13 OPEN ST (MP)
21Madej MichałNędza OliwiaIMPERIA - Kraków 12-13 OPEN ST (MP)
22Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 12-13 OPEN ST (MP)
23Gabrysz SzymonDytwińska GabrielaIGLICA 12-13 OPEN ST (MP)
24Antosik MaciejStefan Antonina4STEP - Siechnice 12-13 OPEN ST (MP)