!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
XIV OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2022 (PTT)
Dobrzeń Wielki
Filtruj:
Kategorie:





















1Dziereń KamilKołodziej MartaSUKCES 16-18 B LA
2Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice 16-18 B LA
3Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA 16-18 B LA
4Argier AdamKubiak JuliaIGLICA 16-18 B LA
5Gordillo DiegoSzymczyk KamilaDancers United 16-18 B LA
6Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca SPARTA 16-18 B LA
1Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 C LA
1Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna 16-18 C ST
2Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST 16-18 C ST
1Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 D LA
2Paczyński MateuszKrólczyk JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 D LA
3Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 D LA
4Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO 16-18 D LA
5Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D LA
6Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim 16-18 D LA
1Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA 16-18 D ST
2Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM 16-18 D ST
3Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL 16-18 D ST
4Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN 16-18 D ST
1Kubzda MichałGrzechnik JuliaST Linestudio 16-18 F LA
2Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F LA
3Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP 16-18 F LA
1Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP 16-18 F ST
2Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 16-18 F ST
1Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 C LA
2Sławiński HektorSega LauraMISTRAL 14-15 C LA
1Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
2Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 D LA
3Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D LA
4Patoła WiktorPatoła MagdalenaSzkoła Tańca SPARTA 14-15 D LA
5Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
6Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS 14-15 D LA
1Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS 14-15 D ST
2Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin 14-15 D ST
3Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY 14-15 D ST
4Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP 14-15 D ST
5Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
1Stefaniszyn BłażejKruszelnicka LidiaDANCE TEAM 14-15 E 8T
2Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS 14-15 E 8T
3Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA 14-15 E 8T
4Czechowski PatrykCzechowska AmeliaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 E 8T
5Madej WojciechKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 14-15 E 8T
1Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 D LA
2Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 D LA
3Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D LA
1Musioł BartoszZiomek MichalinaDANCE TEAM 12-13 D ST
2Wrzeszcz AdamKrupska MariaESKADRA 12-13 D ST
3Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA 12-13 D ST
1Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA 12-13 F 6T
2Lorek DawidŁaś JuliaMARENGO 12-13 F 6T
3Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa 12-13 F 6T
4Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA 12-13 F 6T
5Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM 12-13 F 6T
1Serwa OliwierSkalik EmiliaST DOBROWOLSCY 12-13 G 6T
2Będkowski OlafPodstawka JagodaFORTUNA Głogówek 12-13 G 6T
3Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM 12-13 G 6T
1Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA 10-11 F 6T
2Morawski FilipSłabiak NataszaMARENGO 10-11 F 6T
3Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM 10-11 F 6T
1Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM 10-11 G 6T
2Wawrzyniak KlaraWawrzyniak NikodemFORTUNA Głogówek 10-11 G 6T
1Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA 10-11 H 4T
1Seniszyn ZuzannaSiudak OlivierPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
1Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN 10-11 H 4T
2Buzała NinaGach KacperPassion Dance Krapkowice 10-11 H 4T
2Nowak DamianTutova VeronikaRÓŻA 10-11 H 4T
1Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM 8-9 G 6T
1Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM 8-9 H 4T
1Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA 8-9 H 4T
2Ressel PolaSemczyszyn BartoszDANCE TEAM 8-9 H 4T