!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
OTTT o Puchar Burm. Koronowa GPP Ekstra Koronowo 01.10.2016 (FTS)
Koronowo
Filtruj:
Kategorie:
























1Zmokły Grzegorz MateuszAbramowicz Magdalena MariaZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
2Firląg PiotrBalon Celina MalwinaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA (GPP)
3Woźniak PatrykPolakowska JustynaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA (GPP)
4Rusanen Taisto MaksymilianOżga AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
5Czerski NorbertSkalska IngaZAMEK Dorośli OPEN LA (GPP)
6Matczak PawełChojnacka MonikaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
7Jarzyna MichałTomaka MagdalenaCorteTop Dance Dorośli OPEN LA (GPP)
8Samulski Krystian ArturStaszak KlaudiaPERFECT DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
8Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
10Burka BartoszTymiak AngelikaUKS Bailamos Dorośli OPEN LA (GPP)
11Sypień Michał MaciejMusielak MarikaAMBER Dorośli OPEN LA (GPP)
12Antkowiak JacekKorytowska WiktoriaDANCE CENTER Dorośli OPEN LA (GPP)
13Jacek AdamZielińska PaulinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN LA (GPP)
14Piątek TomaszKrólikowska Sandra DariaAKTT Dorośli OPEN LA (GPP)
15Borówka Paweł AdamMajorczyk Dominika AnnaPASJA Dorośli OPEN LA (GPP)
16Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN LA (GPP)
17Michalski KordianNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY Dorośli OPEN LA (GPP)
18Kowalski MarekKubicka OlgaST Kreacji Tańca Dorośli OPEN LA (GPP)
1Kuliś SzymonZvonova MargaritaCONTRA SPORT Dorośli OPEN ST (GPP)
2Subczyński PawełKucharska AleksandraISKRA Dorośli OPEN ST (GPP)
3Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST (GPP)
4Kleist MarcinBień JuliaAMBER Dorośli OPEN ST (GPP)
5Urbanski PawelArend MonikaStrefa Tańca Dorośli OPEN ST (GPP)
6Kukliński FilipKuklińska MichalinaTKS DANCE&DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
7Materna PrzemysławLiwak Magdalena AnnaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
8Borówka Paweł AdamMajorczyk Dominika AnnaPASJA Dorośli OPEN ST (GPP)
9Ozga LukaszPoprawa AleksandraPERFECT DANCE Dorośli OPEN ST (GPP)
10Kozar Artur GerardPasieka Sandra KatarzynaISKRA Dorośli OPEN ST (GPP)
10Masalon FilipKowalczyk MartaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST (GPP)
12Lozinszek MichałMaślanka JuliaSZKOŁA TAŃCA WIR Dorośli OPEN ST (GPP)
13Laskowski DawidGodawa JuliaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA Dorośli OPEN ST (GPP)
14Tomosz OlafSchmidt JuliannaLATINO CAFE Dorośli OPEN ST (GPP)
15Grzebiela RafałOwczarek IzabelaPM Dorośli OPEN ST (GPP)
16Żmijewski DominikWalkiewicz MarzenaClassic Dance Sport Dorośli OPEN ST (GPP)
1Woźniak PatrykPolakowska JustynaCorteTop Dance 16-20 OPEN LA (GPP)
2Czerski NorbertSkalska IngaZAMEK 16-20 OPEN LA (GPP)
3Gierach JędrzejSzczepańska SandraBLACK DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
4Kacprowicz JakubGarbowska DominikaBLACK DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
5Dobak MaciejKaczmarek DorotaCorteTop Dance 16-20 OPEN LA (GPP)
6Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-20 OPEN LA (GPP)
6Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-20 OPEN LA (GPP)
7Kassin MichałTyszkiewicz MariannaBLACK DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
8Bęczkowski PawełKobielska AleksandraPrestige 16-20 OPEN LA (GPP)
9Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-20 OPEN LA (GPP)
9Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance 16-20 OPEN LA (GPP)
9Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
12Grodzki JakubKosińska EwaCentrum Trójmiasto 16-20 OPEN LA (GPP)
13Łowicki JakubOlow DominikaAMBER 16-20 OPEN LA (GPP)
13Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN LA (GPP)
1Andersen RobertPaduch KlaudiaTANECZNY KLUB SPORTOWY FALA 16-20 OPEN ST (GPP)
2Czerski NorbertSkalska IngaZAMEK 16-20 OPEN ST (GPP)
3Ciesielski JanRosińska LuizaSKT Fabryka Tanca 16-20 OPEN ST (GPP)
4Augustynowicz TomaszRonowska PaulinaBLACK DANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
5Borowski PiotrKról EwelinaTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
6Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-20 OPEN ST (GPP)
6Pawłowski MateuszFabijańczuk MonikaISKRA 16-20 OPEN ST (GPP)
7Siedlecki CezaryGórczak DominikaCreative Dance 16-20 OPEN ST (GPP)
8Łowicki JakubOlow DominikaAMBER 16-20 OPEN ST (GPP)
9Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-20 OPEN ST (GPP)
10Michalski KordianŚcieszyńska IzabelaUKS DANCE ACADEMY 16-20 OPEN ST (GPP)
1Grodzki JakubKosińska EwaCentrum Trójmiasto 16-18 B LA
2Murawski AntoniDewlikamow MartynaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
3Orzechowski DamianKowalska SandraAKTT 16-18 B LA
4Michalski KordianNowacka KlaudiaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B LA
5Łowicki JakubOlow DominikaAMBER 16-18 B LA
6Chołuj RafałPapała IzabelaAT SMOOTH 16-18 B LA
7Lewandowski MarcinLewandowska AleksandraTKS DANCE&DANCE 16-18 B LA
8Włodarczak KasperKarkosik PaulinaUKS TEMPO 16-18 B LA
9Szczepaniak Marcin DanielBatyra KatarzynaFEELING 16-18 B LA
10Smoliński KonradKapusta NataliaST Magic 16-18 B LA
11Laskowski FilipCieślak Julia TeresaDANCE CENTER 16-18 B LA
12Mikołajczak MateuszGórczak MarzenaLATINO CAFE 16-18 B LA
13Bałdyga MaciejFirlej AdriannaDANCE CENTER 16-18 B LA
14Hnat Kamil KrzysztofZielińska Weronika AnnaPrestige 16-18 B LA
14Jędrzejczak KacperPowała NadiaUKS Bailamos 16-18 B LA
1Kassin MichałTyszkiewicz MariannaBLACK DANCE 16-18 B ST
2Łowicki JakubOlow DominikaAMBER 16-18 B ST
3Michalski KordianŚcieszyńska IzabelaUKS DANCE ACADEMY 16-18 B ST
4Laskowski FilipCieślak Julia TeresaDANCE CENTER 16-18 B ST
5Jędrzejczak KacperPowała NadiaUKS Bailamos 16-18 B ST
6Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 B ST
7Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 B ST
8Wronikowski KamilJankowska PaulinaLATINO CAFE 16-18 B ST
9Mikołajczak MateuszGórczak MarzenaLATINO CAFE 16-18 B ST
10Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR 16-18 B ST
10Bałdyga MaciejFirlej AdriannaDANCE CENTER 16-18 B ST
12Skerka TomaszGórska AleksandraBLACK DANCE 16-18 B ST
1Ptak DanielCieślak Weronika AgnieszkaDANCE CENTER 16-18 C LA
2Skerka TomaszGórska AleksandraBLACK DANCE 16-18 C LA
3Romanowski AdamSłupska MonikaTKS DANCE&DANCE 16-18 C LA
4Ławecki KonradSzałęga KamilaST Magic 16-18 C LA
5Cichocki AndrzejSzornak NadiaDANCE CENTER 16-18 C LA
6Talarek KrystianBendykowska MariaSKT Fabryka Tanca 16-18 C LA
7Hnat Kamil KrzysztofZielińska Weronika AnnaPrestige 16-18 C LA
8Kuśmierek DominikIwaniuk ZofiaAS 16-18 C LA
8Tworkowski MarcelJankowska AgnieszkaJANTAR 16-18 C LA
10Jerka Dawid KamilKończal NataliaST Kreacji Tańca 16-18 C LA
10Kowalski MarekKubicka OlgaST Kreacji Tańca 16-18 C LA
12Gaj OskarBilińska PatrycjaFEELING 16-18 C LA
1Ławecki KonradSzałęga KamilaST Magic 16-18 C ST
2Korycki DanielKęder MartynaTKS DANCE&DANCE 16-18 C ST
3Cichocki AndrzejSzornak NadiaDANCE CENTER 16-18 C ST
4Siedlecki KrzysztofŚwieżyńska EwaAS 16-18 C ST
5Romanowski AdamSłupska MonikaTKS DANCE&DANCE 16-18 C ST
6Jerka Dawid KamilKończal NataliaST Kreacji Tańca 16-18 C ST
1Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE 14-15 B LA
2Karpiński WiktorMikołajczyk OliwiaUKS TIGER TEAM 14-15 B LA
3Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 B LA
4Ledwosiński KarolŁawrynowicz AleksandraJANTAR 14-15 B LA
5Semrau AdamMarczak JuliaUKS Bailamos 14-15 B LA
6Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 14-15 B LA
1Szyc MikołajSzpak ZuzannaBLACK DANCE 14-15 B ST
2Haftka PawełKalębka MariannaBLACK DANCE 14-15 B ST
3Ledwosiński KarolŁawrynowicz AleksandraJANTAR 14-15 B ST
4Walczak KarolWiśniewska MarcelinaKTS ESKULAP 14-15 B ST
5Sawiński FryderykSzwaja AgataST PYRAS 14-15 B ST
1Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 14-15 C LA
2Pastwa PatrykGomułka KrystynaPASJA 14-15 C LA
3Hłuchyj Michał TomaszNowocińska AdriannaISKRA 14-15 C LA
4Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER 14-15 C LA
5Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 C LA
6Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaISKRA 14-15 C LA
7Leśniak MikołajIwaszkiewicz JuliaPAKTAN 14-15 C LA
8Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 C LA
9Filozof BartoszMatczak MartynaPrestige 14-15 C LA
10Gosławski-Żeligowski MieszkoCzarkowska AnitaUKS TIGER TEAM 14-15 C LA
11Filus HubertMyślińska MartaST PYRAS 14-15 C LA
1Rysiewski KornelCzaińska Martyna WiktoriaISKRA 14-15 C ST
2Leśniak MikołajIwaszkiewicz JuliaPAKTAN 14-15 C ST
3Hłuchyj Michał TomaszNowocińska AdriannaISKRA 14-15 C ST
4Zając Daniel MichałKlimczak MariaDANCE CENTER 14-15 C ST
5Filus HubertMyślińska MartaST PYRAS 14-15 C ST
6Szczepański JanRomanowska MajaTKS DANCE&DANCE 14-15 C ST
7Wanczura JakubLazoryk WeronikaSKT Fabryka Tanca 14-15 C ST
8Szumczyk PrzemysławLewandowska MartaAS 14-15 C ST
9Krzysztofiak MateuszBorysławska WiktoriaISKRA 14-15 C ST
10Filozof BartoszMatczak MartynaPrestige 14-15 C ST
11Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 C ST
1Osiński CyprianGrabowska Marta CarmenUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
2Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 D LA
3Chabasiński PatrykWysota MartaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D LA
4Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER 14-15 D LA
5Biernacki DominikJendraszak WeronikaTKS DANCE&DANCE 14-15 D LA
6Turski JanBonk ZuzannaStakato 14-15 D LA
1Osiński CyprianGrabowska Marta CarmenUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
2Golec BartoszSzczygieł Eliza MagdalenaDANCE CENTER 14-15 D ST
3Turski JanBonk ZuzannaStakato 14-15 D ST
4Kliński FilipPrzybylska MajaDANCE CENTER 14-15 D ST
5Chabasiński PatrykWysota MartaUKS DANCE ACADEMY 14-15 D ST
1Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 C LA
2Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C LA
3Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 12-13 C LA
4Pucka KacperKrupa MartaClassic Dance Sport 12-13 C LA
5Rytel SzymonKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C LA
6Piotrowski HubertKowalska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C LA
7Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 C LA
8Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C LA
9Słowik FilipLorkowska AlicjaUKS GRACJA 12-13 C LA
10Bloch BartoszWieteska JuliaJANTAR 12-13 C LA
1Nadolny JakubBonk IgaSKT Fabryka Tanca 12-13 C ST
2Waszak MaksymilianSiudzińska AleksandraUKS Bailamos 12-13 C ST
3Plak Karol TomaszWisełka Aleksandra AnnaClassic Dance Sport 12-13 C ST
4Sąsiadek KacperWałdoch KingaCentrum Trójmiasto 12-13 C ST
5Rytel SzymonKozioł NataliaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C ST
6Kieca PiotrKiedrowska MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 C ST
7Koprowski Wojciech SebastianZałęcka ZofiaUKS TIGER TEAM 12-13 C ST
8Krajniewski KamilZakrzewska PaulaTKS DANCE&DANCE 12-13 C ST
9Pozorski BartoszSiegmiller AleksandraAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 C ST
10Słowik FilipLorkowska AlicjaUKS GRACJA 12-13 C ST
11Wanczura ŁukaszPiasta KlaudiaUKS Bailamos 12-13 C ST
1Kuziemko PawełStaśkiewicz MartynaBLACK DANCE 12-13 D LA
2Jarosz FranciszekDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
3Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 12-13 D LA
4Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorteTop Dance 12-13 D LA
5Bigos KrzysztofLaskowska WiktoriaBLACK DANCE 12-13 D LA
6Kieca PiotrKiedrowska MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D LA
7Dolny AndrzejJanicka Weronika AlicjaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 D LA
8Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 12-13 D LA
9Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 D LA
10Gajtkowski KarolSzymion OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 D LA
10Wanczura ŁukaszPiasta KlaudiaUKS Bailamos 12-13 D LA
12Brunka WitoldBuława NataliaUKS Bailamos 12-13 D LA
1Gardzielewski Wojciech StanisławRzeźnik MartaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
2Bosy Dominik WojciechCichańska MartaDANCE CENTER 12-13 D ST
3Szczepaniak KamilBruśnicka JuliaCorteTop Dance 12-13 D ST
4Jarosz FranciszekDrzewowska LiwiaUKS DANCE ACADEMY 12-13 D ST
5Choina CezaryTomczyńska Julia KarolinaPASJA 12-13 D ST
6Brunka WitoldBuława NataliaUKS Bailamos 12-13 D ST
7Gajtkowski KarolSzymion OliwiaTKS DANCE&DANCE 12-13 D ST
7Kuziemko PawełStaśkiewicz MartynaBLACK DANCE 12-13 D ST
9Szczuryk Filip JanKowalik PolaAMBER 12-13 D ST
10Bigos KrzysztofLaskowska WiktoriaBLACK DANCE 12-13 D ST
10Dolny AndrzejJanicka Weronika AlicjaAT PIĘTRO WYŻEJ 12-13 D ST
1Pułka EmanuelGłuszak OliwiaPROGRESS 12-13 E 6T
2Białka MateuszPierzyńska WeronikaUKS DANCE ACADEMY 12-13 E 6T
3Cieszyński TobiaszDrywa JuliaMAMBO 12-13 E 6T
4Guza BartoszSołtysik JuliaUKS Bailamos 12-13 E 6T
5Bestrzyński StanisławZwierzykowska WiktoriaST Adama Borzęckiego 12-13 E 6T
6Lewandowski JakubRadtke KlaudiaTKS DANCE&DANCE 12-13 E 6T
7Jaskrowski IgorNowak AmeliaST PYRAS 12-13 E 6T
8Czajkowski WojciechSorgowicka MajaISKRA 12-13 E 6T
9Cadler JakubKaźmierczak Hanna WeronikaPASJA 12-13 E 6T
10Wójtowski MarcinKuszel AnnaCreative Dance 12-13 E 6T
11Kosela Wojciech MaksymilianBoińska KatarzynaISKRA 12-13 E 6T
12Klonowski KacperWidz AgataPROGRESS 12-13 E 6T
1Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D LA
2Grudziński JakubEjsmont GabrielaBLACK DANCE 10-11 D LA
3Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 D LA
4Sołtysiński KrystianŻydlewska WiktoriaUKS Bailamos 10-11 D LA
5Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 10-11 D LA
6Biesek Gabriel MarekHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 10-11 D LA
7Mendlik Jakub KewinWalas OliwiaISKRA 10-11 D LA
8Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 D LA
1Rybak MaciejMatysiak Zofia WandaKTT DUET 10-11 D ST
2Sołtysiński KrystianŻydlewska WiktoriaUKS Bailamos 10-11 D ST
3Grudziński JakubEjsmont GabrielaBLACK DANCE 10-11 D ST
4Ciesielski MateuszBronisławska AleksandraUKS DANCE ACADEMY 10-11 D ST
5Mendlik Jakub KewinWalas OliwiaISKRA 10-11 D ST
6Felski KacperSobczyk AleksandraAMBER 10-11 D ST
7Biesek Gabriel MarekHendzel Wiktoria WeronikaPASJA 10-11 D ST
1Osmolak MikołajKopec OliwiaPasja 10-11 E 6T
2Florkowski BrunoKołecka NataliaUKS DANCE ACADEMY 10-11 E 6T
3Dróżdż StanisławKańduła JagodaISKRA 10-11 E 6T
4Kempa Marcel RomualdUtecht JuliaPASJA 10-11 E 6T
5Chraplak KamilWanczura JuliaSKT Fabryka Tanca 10-11 E 6T
6Chraplak MarcelSosnowska MajaSKT Fabryka Tanca 10-11 E 6T
7Szczepański AdamKrzemińska KajaTKS DANCE&DANCE 10-11 E 6T
8Cysewski WiktorJanicka KingaAT PIĘTRO WYŻEJ 10-11 E 6T
9Zawadzki MichałZawadzka ZofiaSKT Fabryka Tanca 10-11 E 6T
1Szymanowski MichałPiotrowska AlicjaUKS Bailamos 8-9 E 6T
2Jarosz JanWiśniewska Amelia ZofiaUKS DANCE ACADEMY 8-9 E 6T
3Mądzielewski BartoszKowalska ZuzannaUKS DANCE ACADEMY 8-9 E 6T
4Czapiewski DominikKwapisz OliviaAT PIĘTRO WYŻEJ 8-9 E 6T
5Budryca ŁukaszMiszczuk NataszaAT PIĘTRO WYŻEJ 8-9 E 6T