!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask-Piaski 2019 (PTT)
Piaski
Filtruj:
Kategorie:


















1Gołębiowski DanielSidor PaulinaLIDER 16-18 B LA
2Majcher MateuszGromaszek EsteraMAGIC-DANCE 16-18 B LA
1Artemov DenysShulha YuliiaDancers United 16-18 C LA
2Nosal PrzemysławRobak WiktoriaJUMP 16-18 C LA
3Waszczuk KrzysztofWawrynek KatarzynaLIDER 16-18 C LA
1Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D LA
2Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D LA
3Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
4Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D LA
6Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D LA
1Żygała MaciejDomka EmiliaGOLDEN DANCE 16-18 D ST
2Urbański JakubStanios MałgorzataCENTRUM TAŃCA 16-18 D ST
3Harłacz JakubKorpal AgataGOLDEN DANCE 16-18 D ST
4Kadłubowski JakubMaj AlicjaZAMEK 16-18 D ST
5Masłowski GrzegorzGozdalska AgnieszkaJUMP 16-18 D ST
6Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 D ST
7Brożyna KamilSaja OliwiaSAMBA 16-18 D ST
8Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 D ST
9Kiszka MikołajJaworska AleksandraJUMP 16-18 D ST
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E LA
2Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E LA
3Goral MaciejBaran PatrycjaJUMP 16-18 E LA
4Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 E LA
5Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E LA
6Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E LA
7Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 E LA
8Stobiecki BartoszKotarba ZuzannaAKADEMIA TAŃCA 16-18 E LA
1Wójcik HubertHawrył WiktoriaMAGIC-DANCE 16-18 E ST
2Butryn GrzegorzŻelasko OliwiaJUST DANCE 16-18 E ST
3Jankowski KamilKrysa AleksandraLIDER 16-18 E ST
4Wołoszyn KamilŁukasik IzabelaMERENGUE 16-18 E ST
5Guc JakubKolasa WiktoriaBALLROOM 16-18 E ST
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F LA
2Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F LA
3Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F LA
1Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART 16-18 F ST
2Zduńczuk ŁukaszMałyszek AgataTAKT 16-18 F ST
3Sarnowski BrunoNowiczuk AmeliaA-Z 16-18 F ST
4Widz BartłomiejWidz SandraJUMP 16-18 F ST
1Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D LA
2Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D LA
3Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D LA
4Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D LA
5Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D LA
6Leszczyński PatrykKiełsznia AngelikaBALLROOM 14-15 D LA
7Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D LA
8Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D LA
1Rodek MaciejPiotrowska MartaBLUE CLASSIC 14-15 D ST
2Rykała TobiaszKunka PolaTAKT 14-15 D ST
3Niewolski BartoszChoma KlaudiaPASJA 14-15 D ST
4Nowak SzymonNaguszewska OliwiaCENTRUM TAŃCA 14-15 D ST
5Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART 14-15 D ST
6Szydłowski OliwiuszRozputyńska PatrycjaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
7Kotarba SzymonMróz MariaAKADEMIA TAŃCA 14-15 D ST
7Olszański OskarSzołek NinaGOLDEN DANCE 14-15 D ST
9Wiernio OskarDąbek PaulinaMAGIC-DANCE 14-15 D ST
1Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK 14-15 E 8T
2Grzeluk MateuszCzyż AleksandraTAKT 14-15 E 8T
3Skoczylas KornelSochaczewska WiktoriaZAMEK 14-15 E 8T
4Gogół MarekAdaszewska AnielaEM STUDIO 14-15 E 8T
5Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 E 8T
6Flis KonradStachyra ElizaBALLROOM 14-15 E 8T
1Boś RemigiuszLis ZuzannaLIDER 14-15 F 6T
2Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP 14-15 F 6T
3Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT 14-15 F 6T
4Mazurek JanSutryk IgaRYTM 14-15 F 6T
5Rakicki BartoszZając Aleksandra NicolaJUST DANCE 14-15 F 6T
6Brzozowski KacperPuławska ZofiaZAMEK 14-15 F 6T
7Partyka PiotrKijanka OliwiaGOLDEN DANCE 14-15 F 6T
8Zahorodnyy VitaliyŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA 14-15 F 6T
9Lebioda MaciejWach AleksandraJUST DANCE 14-15 F 6T
10Orzechowski PawełGaik AlicjaMAGIC-DANCE 14-15 F 6T
11Sobka MichałPernak OliwiaEM STUDIO 14-15 F 6T
12Berdak SzymonSytek WiktoriaMYKA 14-15 F 6T
1Olszewski PawełPopielewicz ZuzannaZAMEK 12-13 E 8T
2Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
3Popielewicz SzymonFilipek AnnaZAMEK 12-13 E 8T
4Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
5Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 E 8T
6Barczyński WiktorGajowy OliwiaZAMEK 12-13 E 8T
7Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION 12-13 E 8T
8Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART 12-13 E 8T
9Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 E 8T
1Wardak SebastianGac MariaKORDASZEWSCY 12-13 F 6T
2Olszewski MateuszPanasiuk AmeliaZAMEK 12-13 F 6T
3Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM 12-13 F 6T
4Krygowski JanMajda NataliaGASIEK 12-13 F 6T
5Nadworski KacperDolińska MartynaTAKT 12-13 F 6T
6Doliński BartoszWitkowska NataliaTAKT 12-13 F 6T
7Luchowski KacperTatara MariaTAKT 12-13 F 6T
8Miotła KamilTrafalska EwaZAMEK 12-13 F 6T
8Olbrot PawełBrzozowska AlicjaZAMEK 12-13 F 6T
8Majchrzak MichałLesiuk WiktoriaISKRA 12-13 F 6T
11Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA 12-13 F 6T
12Dobrowolski MateuszPerzanowska AleksandraFAST-STEP 12-13 F 6T
13Adaszewski MarekBryś NataliaEM STUDIO 12-13 F 6T
14Boś BłażejWojciechowska AlicjaLIDER 12-13 F 6T
15Kropornicki MichałFilipiuk AleksandraMYKA 12-13 F 6T
16Piłat RobertMalczewska KarinaMYKA 12-13 F 6T
1Mróz RafałGzik HannaJUMP 12-13 G 6T
2Gąsiorowski DominikChudy KarolinaJUMP 12-13 G 6T
2Szabat JakubJargiło JuliaJUMP 12-13 G 6T
3Klubek HubertJachyra MarlenaSAMBA 12-13 G 6T
3Misior PatrykJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE 12-13 G 6T
1Jagiełło MaciejBogumił Wiktoria WeronikaEMOTION 10-11 E 6T
2Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 10-11 E 6T
3Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 E 6T
1Surga AdrianSajdak EmiliaKLASA 10-11 F 6T
2Dudka MichałZając WanessaTOP - ART 10-11 F 6T
3Pogrebniak SzymonSkrzypczak NicolaRYTM 10-11 F 6T
4Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA 10-11 F 6T
5Kiwiński KajetanChyła MajaTAKT 10-11 F 6T