!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Mistrzostwo Krakowa Otwarte Mistrzostwa PTT Okręg Małopolski (PTT)
Kraków
Filtruj:
Kategorie:





























1Gułaj SebastianDrozd WiktoriaCHAMPION TEAM Dorośli OPEN LA
2Duraj MaksymilianChwastowska JoannaSKT STYL Dorośli OPEN LA
3Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
4Wrona GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN LA
5Mertuszka PawełŁuc Monika IwonaBAWINEK Dorośli OPEN LA
6Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN LA
7Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL Dorośli OPEN LA
1Furman JakubGuzik MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST
2Kolano MichałMaciołka AgnieszkaBAWINEK Dorośli OPEN ST
3Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA Dorośli OPEN ST
4Blacha ŁukaszSzafraniec BeataBAWINEK Dorośli OPEN ST
5Kaczmarczyk MarekKaczmarczyk MałgorzataFANTAZJA Dorośli OPEN ST
6Jurek OskarDobranowska DominikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT Dorośli OPEN ST
7Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA Dorośli OPEN ST
8Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK Dorośli OPEN ST
9Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK Dorośli OPEN ST
1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-20 OPEN LA
2Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-20 OPEN LA
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-20 OPEN LA
4Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN LA
5Wrona GrzegorzCichy MonikaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-20 OPEN LA
6Rusin PrzemysławStankowska WeronikaKLASA 16-20 OPEN LA
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-20 OPEN ST
2Mróz ŁukaszJakus MagdalenaIDEA 16-20 OPEN ST
1Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 B ST
2Przygoda JeremiŁach MagdaFORUM 16-18 B ST
3Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 B ST
4Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 B ST
5Nowosiad TomaszLorencik Katarzyna MariaBAWINEK 16-18 B ST
6Kaleta MateuszKaleta AnnaKARISMA 16-18 B ST
7Seweryn DanielTopolska PaulinaBAWINEK 16-18 B ST
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C LA
3Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 C LA
4Migała AntoniBauer NataliaSEMPRE 16-18 C LA
5Ruszała KrzysztofKonkowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 C LA
6Grabas PatrykDudek WiolettaAKSEL 16-18 C LA
7Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C LA
7Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C LA
9Włoch MikołajKosińska KatarzynaSOKÓŁ 16-18 C LA
1Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
2Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 C ST
3Małecki DawidCwalina SaraRYTM 16-18 C ST
4Żuczek OskarMądry EmiliaGALA 16-18 C ST
5Cisiński-Nguyen KrystianBrzezińska AleksandraELIDA 16-18 C ST
6Kondratiev KostiantynKrzynówek PaulinaSKT STYL 16-18 C ST
7Kasprzycki RadosławZwolińska JustynaSKT STYL 16-18 C ST
1Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D LA
2Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D LA
3Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D LA
4Niedźwiedź JakubMartowicz MajaGOLDEN DANCE 16-18 D LA
5Brocławik DamianDobrowolska KatarzynaAKSEL 16-18 D LA
6Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D LA
7Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 D LA
1Kotek BartoszGrodzińska DominikaKuźnia Tańca 16-18 D ST
2Rak KonradChwierut AmeliaRAGTIME 16-18 D ST
3Bodziony DawidDębowska PatrycjaKuźnia Tańca 16-18 D ST
4Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 D ST
5Pyras KrzysztofKopeć MartaSZKOŁA TAŃCA WIR 16-18 D ST
6Starnawski PiotrFlis GabrielaA-Z 16-18 D ST
7Bogdziewicz DawidJureczko MagdaKTT REWIA 16-18 D ST
8Chabros MateuszWcisło AgnieszkaSEMPRE 16-18 D ST
9Uthke JanWarchał HelenaRYTM 16-18 D ST
1Janik SewerynRząsa BarbaraAKSEL 16-18 E LA
2Gałek AlbertStrzelec MartynaSEMPRE 16-18 E LA
3Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 E LA
4Korlatowicz PiotrSzylar JoannaEVOLUTION 16-18 E LA
1Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 E ST
2Gierdziewicz KrzysztofZaręba KamilaEVOLUTION 16-18 E ST
3Gryń KarolŁaszczyk JoannaSEMPRE 16-18 E ST
1Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F LA
2Kuryśko KacperKopaczyńska AleksandraAKSEL 16-18 F LA
3Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 F LA
4Kwiatoń WiktorPłatek AleksandraSKT AGH 16-18 F LA
5Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH 16-18 F LA
6Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaBAWINEK 16-18 F LA
7Chatłas JanTrzyna BarbaraDANCE POINT 16-18 F LA
1Frącz DanielGalos JadwigaAKSEL 16-18 F ST
2Róg JerzyOświęcimska DominikaSKT AGH 16-18 F ST
3Narloch JakubMondel WiktoriaMASTER DANCE 16-18 F ST
4Pabian PiotrMachnik MarzenaSKT AGH 16-18 F ST
5Chatłas JanTrzyna BarbaraDANCE POINT 16-18 F ST
1Powichrowski KacperFrankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA AS 16-18 OPEN LA
2Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN LA
3Ziuziański AleksanderJunak WeronikaMARENGO 16-18 OPEN LA
4Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN LA
5Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 OPEN LA
6Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA
7Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN LA
1Budzik TomaszKrystek KingaSzT eMiKa 16-18 OPEN ST
2Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 16-18 OPEN ST
3Świędrych KrzysztofWiśniowska KatarzynaKLASA 16-18 OPEN ST
4Knaś KajetanBiskup KingaKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST
5Roman JakubSzarek OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST
6Ciołczyk DominikWrona OliwiaKuźnia Tańca 16-18 OPEN ST
1Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D LA
2Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 14-15 D LA
3Kowalewski ŁukaszTercjak OliwiaLORDANCE 14-15 D LA
4Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D LA
5Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D LA
6Jakubowski MikołajSikora NataliaDŻET 14-15 D LA
7Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D LA
8Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D LA
8Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D LA
10Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D LA
11Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D LA
12Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D LA
1Wróblewski MarekWałowska MariolaIGLICA 14-15 D ST
2Winiarczyk ArkadiuszRupar WiktoriaA-Z 14-15 D ST
3Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL 14-15 D ST
4Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION 14-15 D ST
5Król WojciechSiemaszko GabrielaSzT eMiKa 14-15 D ST
6Kawiński KacperSzelążek ElżbietaA-Z 14-15 D ST
7Paradysz KorneliuszUrbanek SandraK-STUDIO 14-15 D ST
8Spyra DominikLiana ZuzannaSZKOŁA TAŃCA WIR 14-15 D ST
9Wojtusik MikołajKosmacz KlaudiaPERFECT DANCE 14-15 D ST
10Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 D ST
11Para MaksymilianKostecka PaulinaSzT eMiKa 14-15 D ST
12Kaczyński BartoszWiniarska GabrielaSKT STYL 14-15 D ST
1Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN LA
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN LA
3Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN LA
4Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN LA
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN LA
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 OPEN LA
7Stochel MikołajPiasek PaulinaEVOLUTION 14-15 OPEN LA
1Gędłek JakubJaworek MariaArtDance 14-15 OPEN ST
2Stopyra HubertCwynar WiktoriaDŻET 14-15 OPEN ST
3Rencławowicz SzymonWiewiórka JuliaBLUE CLASSIC 14-15 OPEN ST
4Kleczaj KacperKulińska JuliaRESPECT DANCE 14-15 OPEN ST
5Bólad MichałPawlikowska AmeliaArtDance 14-15 OPEN ST
6Dziadosz KacperFarbaniec EmiliaK-STUDIO 14-15 OPEN ST
1Rachoń StanisławHennessy EmiliaEVOLUTION 12-13 E 8T
2Drogosz MateuszBryk MagdalenaRESPECT DANCE 12-13 E 8T
3Malec KarolKrokosz AleksandraTHOMAS DANCE 12-13 E 8T
4Byrski MaciejJózefowska PatrycjaNOWY STYL 12-13 E 8T
5Madej MichałNędza OliwiaPLĄS 12-13 E 8T
6Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA 12-13 E 8T
1Palczewski TymoteuszPelc NikolaGASIEK 12-13 F 6T
2Klimek MaksymilianMendel MartynaTHOMAS DANCE 12-13 F 6T
3Wasiutyński GrzegorzBriss JuliaRYTM 12-13 F 6T
4Miłkoś BartłomiejIndyka ZuzannaKLASA 12-13 F 6T
5Sierak MichałZachara AleksandraLATIN DANCE 12-13 F 6T
6Adamski KarolSzweblik AnnaEVOLUTION 12-13 F 6T
7Socha BrunoStawarz AleksandraEVOLUTION 12-13 F 6T
8Morawiec MichałNiziurska JuliaEVOLUTION 12-13 F 6T
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN LA
2Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 OPEN LA
1Miękina JakubBabraj KatarzynaTHOMAS DANCE 12-13 OPEN ST
2Starostka MarcelJarosz JuliaSTARDANCE 12-13 OPEN ST
1Szołtysik PiotrMusiał AnnaIMPULS 10-11 F 6T
2Kotkowski NikodemPijet MajaJEDYNKA 10-11 F 6T
3Staśko GabrielKapustka KamilaLATINO 10-11 F 6T
4Ternka PatrykSiwoń NataliaKTT REWIA 10-11 F 6T
5Ojczyk StanisławGrabka NadiaTHOMAS DANCE 10-11 F 6T
6Kołodziej JulianBudzik ZofiaSzT eMiKa 10-11 F 6T
1Bernat FranciszekKocik AntoninaCANTINERO 10-11 G 6T
1Drzewiecki StanisławGajek WeronikaCANTINERO 10-11 G 6T
2Obojski MateuszSobków AmeliaEVOLUTION 10-11 G 6T
2Stwora SzymonGliwa AmeliaRAGTIME 10-11 G 6T
3Kowalczyk JakubSzeląg JuliaSTTS 10-11 G 6T
3Rybak KajetanSosin PatrycjaKLASA 10-11 G 6T
3Szeląg MikołajCzapla LauraSTTS 10-11 G 6T
1Sznajder WojciechPajor LenaCUBANA 10-11 H 4T
1Kalata DariuszSzlachtowska JagodaCUBANA 10-11 H 4T
2Flak DominikKorpak WiktoriaEVOLUTION 10-11 H 4T
1Farbaniec MaciejZygarowicz OlgaK-STUDIO 10-11 OPEN 8T
2Świerczek SebastianNowicka WeronikaTHOMAS DANCE 10-11 OPEN 8T
3Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK 10-11 OPEN 8T
4Parysz WojciechCyboroń MagdalenaKLASA 10-11 OPEN 8T
1Tereszkiewicz MikołajFarbaniec AlicjaK-STUDIO 8-9 OPEN 6T
2Kącik KacperŻółtek ZuzannaEVOLUTION 8-9 OPEN 6T
3Srebrzyński MateuszSzot Katarzyna BarbaraKuźnia Tańca 8-9 OPEN 6T
4Gawęda WiktorWójcik OliwiaEVOLUTION 8-9 OPEN 6T