!!! Jeśli podoba Ci się ta strona to Udostępnij ją albo za-Lajkuj ją. Pomoże to w rozwoju naszej strony. !!!
Turniej o Puchar Burmistrza Makowa Podhalańskiego - Maków Podhalański 08.03.2020 (FTS)
Makow
Filtruj:
Kategorie:

















1Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 B LA
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B LA
3Dyrda GrzegorzGatner NataliaASTRA 16-18 B LA
1Małysa AdamFlaga IzabelaELITA 16-18 B ST
2Raczek KacperBysina MartynaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 B ST
3Michalik KarolKopeć DariaELITA 16-18 B ST
1Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C LA
2Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C LA
3Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 16-18 C LA
4Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C LA
1Jarosz JanDudek WiktoriaK-STUDIO 16-18 C ST
2Klimas JakubGrabowska EmiliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 16-18 C ST
3Stanek MaciejDamska AnnaELITA 16-18 C ST
4Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 C ST
5Słomka MaciejTabaszewska NadiaELITA 16-18 C ST
1Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 D LA
2Połec JakubBajor KarolinaELITA 16-18 D LA
1Siwik MateuszKiec HannaELITA 16-18 D ST
2Połec JakubBajor KarolinaELITA 16-18 D ST
1Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B LA
2Drożdż KonradFlorczyk NikolaELITA 14-15 B LA
3Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 B LA
1Jopek JakubSzufnara JuliaWIR DANCE 14-15 B ST
2Skoczeń AlanLichowska NataliaWIR DANCE 14-15 B ST
1Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
2Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D LA
3Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D LA
4Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D LA
5Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D LA
1Myśliwiec HubertMilewska AnnaELITA 14-15 D ST
2Wilk ArturStefańska JustynaWIR DANCE 14-15 D ST
3Barcik MateuszCzernek WiktoriaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
4Ciernia GerardSkowronek JuliaST PROFESSIONAL DANCE SPORT 14-15 D ST
5Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 D ST
1Gomułka JakubTarasek JoannaWIR DANCE 14-15 E 6T
2Wronka JanŚwiętek EmiliaELITA 14-15 E 6T
3Matyja TomaszTrzebuniak KarolinaELITA 14-15 E 6T
1Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D LA
2Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D LA
3Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D LA
4Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 D LA
5Lipowiecki KamilHurnik JuliaASTRA 12-13 D LA
6Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 D LA
7Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D LA
8Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 D LA
9Sekunda TomaszSekunda AleksandraASTRA 12-13 D LA
1Dziubenko MykhailoGarcia GabrielaKS M-TEAM 12-13 D ST
2Gubała AdamGuzowska ZuzannaKS M-TEAM 12-13 D ST
3Blecharz AdamOliinyk YelizavetaKS M-TEAM 12-13 D ST
4Kudlik MiłoszWróbel OliwiaMCT 12-13 D ST
5Jędrysiak IgorKranc KarolinaELITA 12-13 D ST
6Szabla WiktorSokołowska WiktoriaWIR DANCE 12-13 D ST
7Batowski FilipKoperek MarlenaELITA 12-13 D ST
1Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D LA
2Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D LA
1Jałocha TonyDuda MartynaELITA 10-11 D ST
2Krawczyk KubaJałocha MartynaELITA 10-11 D ST
1Banaś MikołajKról MagdalenaELITA 10-11 E 6T
2Cieśla HubertKrasnoholowa AnastasiiaKS M-TEAM 10-11 E 6T